Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyunk régen együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk régen együtt a barátommal, ő az állítása szerint szeret engem. Én viszont valamilyen szinten nyűgnek veszem, hogy állandóan együtt legyünk. Lehet, hogy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

(részemről a szex sem jó vele)

Ez azért lehet, mert nem illünk össze, mert még korai?

Netán azért, mert nem vonzódom én úgy hozzá, mint ő hozzám?

Mikortól beszélhetünk szerelemről?


2008. júl. 15. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyűgnek érzed, a szex sem jó, akkor minek vagy vele???
2008. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mert arra gondoltam, hogy lehet, hogy azért nem működik rendesen a dolog, mert még nem vagyunk annyit együtt.

Talán egy kis idő még kell.

2008. júl. 15. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűha! Szia! Ha nyűgnek érzed akkor nem értem miért kérdezed ezeket? Elég egyértelmű a válasz.
2008. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad,hogy mióta vagytok együtt.Ha még csak pár hete esetleg,akkor lehet,hogy még nincs akkora vonzalom benned iránta,lehet szerelmes sem vagy igazából stb.Akkor lehet nyűg esetleg az,hogy állandóan vele legyél.Azért a szerelemhez idő kell.Ha viszont semmi nem jó vele és több ideje vagytok együtt teszem azt,mint pár hét,akkor talán nem ő az igazi,lehet más pasit kellene keresned.
2008. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem így nincs sok értelme ennek a kapcsolatnak. én már az elejétől kezdve élveztem mindent az egész kapcsiban. de lehet h nálad ez máshogy van. ha gondolod hagyj még egy két hetet magatoknak és ha azután se változik akkor...
2008. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb szakítassz vele, annál kevésbé fog fájni neki...mire jó az ha eteted?Gondolj bele,hogy esne ha valaki ezt tenné veled...
2008. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem etetem és nem is csapom be.

Már volt arról szó, hogy működik minden harmonikusan köztünk.

Ezért nem tudom, hogy mi jobb, ha egy kis időt rászánunk még vagy ha befejezzük a dolgot.

2008. júl. 15. 13:40
 8/11 A kérdező kommentje:

(bocs, a nem kimaradt)


Szóval, volt arró szó, hogy NEM működik minden jól.

2008. júl. 15. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
szakítanod kéne vele mielőtt nagyon beleéli magát a dologba.
2008. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szija, figy én is hasonló helyzetben voltam mint te, s bár szerettem a párom, úgy éreztem egyáltalán nem jó vele a szex, és néha nekem is elegem volt h állandóan velem akart együtt lenni. igazából én szakítottam. ha fiatal vagy akkor szakíts vele(én így gondolom, nem akarlak rábeszélni) mert annyi emberrel ismerkedhetsz még meg, és nem dől össze a világ hidd el :)
2008. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!