Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni h komoly a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni h komoly a dolog? (Részletek leljebb).

Figyelt kérdés

Tehát!

Suliban öszeismerkedtem egy csajal és bepróbálkoztam nála és azt hiszem h bír de honnan lehet tudni hogy komoly a dolog vagy csak szóakozik velem?



2012. nov. 17. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked sehonnan.
2012. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a szemedbe néz,vagy bátran mindenedre igent mond akkor komolyan járna veled
2012. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ide is csak azt tudom írni, hogy figyeld a Reakcióit!

Hogy viszonyul hozzád, meg ilyenek..

Ebből sok dolog kiderül.

2012. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pl.?
2012. nov. 17. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Bepróbálkoztam..... Mit vártál, egyből hanyatt vágja magát, akkor szerinted komoly lenne a dolog? Mi nálad a komoly? Úgy gondolom, még elég fiatal vagy ahhoz, hogy nálad komoly legyen a dolog. Először is beszélgessetek - ne egyből a döntésen gondolkozz!!!) Ez eltarthat hónapokig is, ismerjétek meg egymást lelkileg. Közös érdeklődési kör, tapasztaljátok meg azt, hogy egymás tulajdonságait hogy tudjátok elviselni, tolerálni egymást, tudtok e kompromisszumokat kötni bizonyos dolgokban. Aztán lehet ha megismeritek egymást jobban, már nem is akarod, hogy komoly legyen, vagy éppen ellenkezőleg, észrevétlenül fog komolyba menni a dolog. Amikor már érzed, hogy nélküle nem jó, érdekel, hogy mi történik vele, érdekel az amit mond, az amit tesz.... Talán ezek után lehet másról is szó.

De ti fiatalok a mással kezditek, az mindegy, hogy hótt unalmas a csaj, egy pláza cica vagy éppen egy izomagy, jó az ágyba és kész. De ebből sohasem lesz komoly dolog!!!!

2012. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!