Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Tegnap egy buliban többet ittam a kelleténél. Kb 5 sráccal kavartam, amit sajnos láttak a nekem nagyon tetsző srác haverjai. Mit csináljak, ha elmondják neki amit láttak?! Lentebb

Figyelt kérdés

Nem a szó szoros értelmében kavarás, csak táncoltunk és tánc közben itt-ott simogattak.. :$ :/

De azt még így se engedtem egynek se, hogy lesmároljon.. folyamatosan az a srác járt a fejemben (pedig már addigra kissé kiütöttem magamat)

Valószínűleg elmondják a fiúnak a haverjai amit láttak, mert nagyon nézték, hogy miket csinálok :S


Egyébként nem vagyunk együtt, de 3hete csókolóztunk és majdnem összejöttünk.. de megegyeztünk hogy ez egyelőre nem megy várjunk még egy kis időt (én nagyon szeretem őt, és elvileg ő is engem.. de már korántsem vagyok biztos benne :/)


De az is lehet hogy mégse tettem semmi rosszat..hiszen csak éltem a lehetőségeimmel.


Szerintetek?:S Hülyén viselkedtem, és mondjak el neki mindent vagy hagyjam? :$ :/

17/L


2010. febr. 14. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, hogy ezt mondom, de ribanc vagy! XD
2010. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Igy jartal!Legkozelebb a konyhaban kavargatsz majd.
2010. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mimcsii ***** válasza:

Az előttem hozzászólónál a pont.


Késő bánat eb gondolat.

Ami először jutott eszembe megoldásképp,h mondd el a srácnak,h ez meg ez történt, de "smárolás" nem történt...mert folyton rá gondoltál.

Ennél többet nem tehetsz sztem.


MM

2010. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mondd el neki őszintén, ami történt, mert ha a haverjaitól tudja meg (ami már valószínűleg megtörtént), akkor gázabb a helyzet. Ne akkor magyarázkodj, mikor már kérdőre von, előzd meg te, és írj neki, vagy hívd fel. Mondj el neki mindent, hogy részeg voltál, de több nem történt, hogy megbántad, és hogy őt szereted.

Mást nemigen tudsz csinálni.

Sok sikert.

2010. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

15:02 vagyok!

Visszaszívom! :) Nem akartam ezt írni, de én is csak ezt mondom, így jártál... Máskor jobban figyelsz mindenre és nem iszol 17 évesen...apropó: tudod, hogy a 18 év alatti alkoholfogyasztás és kiszolgálás bűncselekmény?

2010. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is mond, h csak neki hagytad volna a csókolózást. De csak akkor ha rákérdez amúgy meg csinálj úgy, mintha misem történt volna.

Szerintem meg nem ribancság...

2010. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Előző hozzászólónak:

szerinted normális dolog, hogy egy lány táncolgat, és hagyja, hogy tapizzák itt-ott, miközben másra vágyik? Háát szerintem nem kellett volna...

2010. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mimcsii ***** válasza:
76%

15:13-nak

nem-e?:O

értékeld át ezt a mondatot még egyszer...

5 srác taperolta részegen....persze tudom, a pia miatt...aha -.-


MM

2010. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivulallokent nezel egy reszeg csajt akit 5 kan taperol nem az jut eszedbe,hogy jaj de meno a lany.Egyszeruen arra gondolsz,hogy ribanc.Es en pasikent mondom ezt.
2010. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Hogy lehet egyáltalán részeg egy 17 éves lány??? Holott sehol sem adnak neki alkoholt? :)
2010. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!