Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy buliban egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buliban egy sráccal beszélgetek akkor szeretném hogy az emlékezetében maradjak, akkor ugye ne nagyon tegyem fel az unalmas sablonkérdéseket pl. hova jársz suliba, hanem pl. azt hogyha nagyon sok pénze lenne mit csinálna vele?

Figyelt kérdés
Lécci írjatok még ilyen különleges kérdéseket.
2008. dec. 24. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát hozzám jöttek már oda ezzel a kérdéssel, hha sok pénzem lenne mit csinálnék vele, de alig vártam, h megszabaduljak az illetőtől. Annyi a különbség, h én csaj vagyok, és pasi jött oda hozzám.
2008. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha ezt kerdezed, akkor azt fogja hinni, hogy a penze kellene neked. Hany eves az illeto? A sulis kerdes tenyleg uncsi, de megkerdezheted, milyen filmeket szeret vagy milyen konyveket, ebbol nagyon jo beszelgetes is kialakulhat, foleg ha uolyanokat szerettek es megoszthatjatok, mit szerettetek benne vagy uez a kedvenc zenevel kapczolatban, vagy hova jar szorakozni stb.
2008. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első körben nem nagyon tudsz úgysem a sablonos kérdéseken túl mást feltenni neki, de ahogy megadja a válaszokat abból már ki lehet indulni, mert ugye beszélgetni akarsz vele, nem kikérdezni. Hidd el, jön az majd magától, és ha jól érzitek magatokat egymás társaságában, nem fog elfelejteni.
2008. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sulis kérdés lehet uncsi, de kiderült hogy abba a suliba jár ahol tavaly végeztem én is, szóval volt közös téma bőven :D


18/f

2011. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!