Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt Szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt Szerelem?

Figyelt kérdés
10hónapja vagyunk együtt a barátommal , és egyik pillanatról a másikra idegesít nem tudom , hogy miért? Egyszer úgy érzem szeretem jó vele , meg szeretek vele aludni , máskor meg , hogy idegesít a jelenléte idegesít , ha puszit akar adni. De ha szakítanék vele fájna , ha más lányokkal látnám és tuti , hogy hiányozna is , de már nem érzem a szerelmet . Lehet ez már csak kötödés?

2012. nov. 20. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
megfigyeltem a nőknél, hogy amikor minden rendben van, akkor előjönnek valami f@szsággal, amivel tökéletesen el tudják rontani a férfi hangulatát. lehet, hogy te is ebbe a hibába estél. mielőtt morogsz vele, gondolkozz
2012. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mirror06 ***** válasza:
Szereted őt, csak néha eluralkodik rajtad az éntudatod. Ennyi az egész. Birtoklási vágy.
2012. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
túl sokat vagytok együtt.am meg jön a tél,ilyenkor ingerlékenyebb meg morgósabb az ember.pláne ha gondjai vannak.
2012. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek :) én nem ronrom el és nem jövők elő semmivel sem csak idegesít néha , de ezt magamba tartom nem akarom evvel megbántani

A másik két embernek pedig köszönöm lehet ez a baj , hosz osztálytársak vagyunk, és emelet minden nap átjön, de ha nem hívom megsértődik.. :/

2012. nov. 20. 20:14
 5/5 A kérdező kommentje:
a birtoklási vágy is igaz , de hogyan tudnék változtatni ezen?
2012. nov. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!