Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez velem? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Mi lehet a bajom? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, h nem volt még párkapcsolatom. De itt nem a szokásos dologra kell gondolni mint egyébként,hanem ez kicsit bonyolultabb. Tini koromban mindig szerettem volna pasit, de állandóan olyanok tetszettek akik számomra elérhetetlenek. Itt nem a külső volt a baj, hanem a belsőm miatt nem kellettem a pasiknak. Ezt onnan tudom, mert többel volt egy éjszakás kalandom. Azt szeretném megtudni, h vajon ez lehet e egyfajta pszichológiai probléma, vagy mi az istenért az olyanokra bukok akiknek nem kell. Lehet ez egy kicsit gyerekesnek tűnik, meg már sablonosnak, hisz sokan teszik fel itt ezt a kérdést, de kicsit kezdek aggódni mi lehet h vmi bajom van. Mondok példát: többször is volt olyan eset, h tetszettem egy srácnak aki mondjuk nekem is tetszett és szeretett volna tőlem többet is, de nekem nem kellett. És mikor már nem érdekeltem őt, engem meg akkor kezdett el érdekelni. Addig persze nem. És addig ameddig mondjuk csapják nekem a szelet addig nem kell, de miután leáll vele akkor aztán nem tudom mi van velem. Miért kell akkor? A legdurvább az volt mikor beleszerettem így az egyikbe. Ez olyan mintha direkt szenvedtetném magam, de nem így van mert én is szeretnék már boldog lenni. És mindegyik szinte ilyen volt. Kicsit krónikusnak érzem ezt az egészet. Mi lehet az. Köszi

2012. nov. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami a tied lehet nem kell,de amit nem szerezhetsz meg az igen!Sajnos sok esetben előfordul!Nincs veled baj,majd kinövöd!Nem mindig lesz ez így nyugi!:)
2012. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező elfelejtetted megírni hány éves vagy! Ez nagyon fontos egy ilyen kérdésnél!


A következő mondat választ ad mindenre!

"Ez olyan mintha direkt szenvedtetném magam, de nem így van mert én is szeretnék már boldog lenni. És mindegyik szinte ilyen volt. Kicsit krónikusnak érzem ezt az egészet. Mi lehet az. Köszi"


A mindegyik szinte ilyen volt, az pontosan azt jelenti kedves kérdező, akár teccik akár nem, hogy nem tanulsz a hibáidból! Ez a baj veled! Nem ismered magad eléggé, nem tudod irányítani magad, a saját érzéseid lepnek meg. Ezt egy srác természetesen megérzi, és így én is nemet mondanék neked! Az hogy szeretnél boldog lenni, az még nem ad biztosítékot arra, hogy miért nem szenvedteted magad! Nem jó összefüggés.

Sajnos nagyon figyelmetlen lehetsz, és nem veszed észre az intő jeleket! Nagyon fontos hogy előszőr ismerd meg saját magad! Légy önmagad, és próbálj figyelni a másikra, tanulj a hibáidból, ne pasi ideálokat kergess, és ne csak akkor kelljen egy pasi amikor már nem elérhető.


Elmagyarázom miért van ez. Amikor valaki kell, akkor minden megteszünk érte, de csak addig hogy elérhetetlen. Amint elérhető, megijjedünk, vagy elveszti a varázsát, és eszünkbe jutnak olyan dolgok is hogy pl gáz, mit szólnának a többiek, még akkor is ha ezeket nem mondjuk ki.

Ez nem igazi szerelem!

Kedves kérdező! Ha egyszer tényleg megszeretsz valakit, úgy isten igazából, garantálom neked hogy

1 nem fogod tudni elengedni

2 ha veled van az csak táplálni fogja a szerelmet.


Fel a fejjel, és ismerd meg önmagad!

Legyél figyelmes!

2012. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tehát ha ugyanolyan pasikat fogsz ki, az azért van, mert nem tanulsz az előző kapcsolat, vagy kudarcból, és nem változtatsz, ez teljesen triviális, hogy ha nem változtatsz, akkor ugyanazokat fogod besz@pni 44xerre is...
2012. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!