Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annie3 kérdése:

Mi a baj velem? Miért nem tudom kinyitni a szám és megmondani, hogy mi a bajom, stb?

Figyelt kérdés
A párom azt mondja,hogy ő még nem találkozott ilyen csajjal mint én,mert mikor veszekedünk akkor én hallgatok (a fejemben ugyan vannak gondolatok,hogy ez nemtetszik meg tiltakozom az ellen amit mond,de nem mondom ki hangosan, hanem beletörődöm vagy rögtön az van,hogy oké és nincs mit hozzáfűznöm). Szerinte elkéne kezdenem hisztizni,sirni vagy visszabeszélni neki,mert szerinte már pár csaj otthagyta volna azért amit mondott. Persze más helyzetekben is előfordul
2011. jún. 29. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
az jó ha nem hisztizel,azt ugyse szereti senki.Csak akkor nyisd ki a szád ha megbánt
2011. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják hogy neked természetes kritizáló képességed nincs, vagy csak valamennyire.. ez baj.. így nem fogsz 1-ről kettőre jutni..
2011. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is így szoktam,aztán mindig tök hirtelen bejelentem,hogy ezennel a kapcsolatunknak vége.
2011. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd le neki!
2011. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az megoldás lenne?
2011. jún. 30. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves 17:52

igen.. az ám a megoldás.. persze..de ahelyett hogy megoldást keresel inkább hagyod elfajulni,aztán meg dobod.. tartalmas kapcsolataid lesznek így..gratula.

2011. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szucseni ***** válasza:

Hisztizni nem kell...


De igen is állj ki az igazadért... ha gondolsz vmit mondd ki.. inkább veszekedjetek ki magatokat mint hogy benned legyen a sok felgyülemlő gond.. és ez vessen véget a kapcsolatotoknak.. A büszkeség legyen meg egy nőnél mindig..

:))


Miért nem mondod ki am??

2011. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PusztaiXNoémi válasza:

Szia!

Régen ezt csináltam én is mindig mindent magamba folytottam ez nem vezetett sokra mert nagyon rossz idegi állapotba voltam... Majd egyszer nagy levegőt vettem és elkezdtem mondani, többet nem folytottam vissza magamba.

de hisztizni sírni tényleg nem kell nyugodtam határozottan kell ezeket dolgokat megoldani.

2011. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!