Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben egy ilyen helyzetben? (barátnő)

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és pár hónappal ezelőtt megismertem egy 20 éves lányt. Még soha nem találkoztam ennyire kedves és nyugis teremtéssel, aki mellé még hihetetlenül gyönyörű és okos is lenne, nem kellett hozzá sok, hogy egyből beleszeressek. Egészen tegnapig próbáltam vele összejönni, mert szinte már-már imádom őt, de ő nem akarta a kapcsolatunkat valamiért, nagyon elutasító volt velem. Én azt hittem nincs párja, ezt ő is tagadta, szóval nem vágtam, hogy miért nem akar velem összejönni.


Aztán tegnap mégis kifakadt, nem bírta már tovább. 3 éve együtt van egy most 52 éves férfivel és ő is vette el a szüzességét még 17 éves korában. Nem akarta nekem elismerni, mert kényelmetlenül érzi magát miatta az egész világ előtt és amióta csak együtt vannak mindenki gúnyolja és üldözi őket...


Érdemes lenne küzdenem a lányért szerintetek vagy hagyjam az egészet? Tényleg jól megvannak egymással, de akkor sem hiszem, hogy az ő szerelmüknek lehet értelmes jövője, mert egyszerűen túl nagy a korkülönbség. Jelenleg erősen őrlődöm. Szerelmes vagyok belé nagyon, ugyanakkor iszonyodom tőle, hogy egy 49 éves férfinek odaadta a szüzességét 17 évesen és nem is akarok egy olyan lánnyal lenni, aki erre képes, de még mindig szeretem őt. Elég f*s ez így...



2012. nov. 22. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nade a csaj akkor most szereti ezt a férfit és elhagyná vagy még mindig oda van érte ?
2012. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még mindig szereti. Azért nem akar összejönni mással... :\
2012. nov. 22. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
"iszonyodom tőle", " és nem is akarok egy olyan lánnyal lenni, aki erre képes" Nem ugy érzed, hogy megadtad a választ magadnak? Vagy ezek után mi jár a fejedben?
2012. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég abszurd ez a kapcsolat, és ezt ő is érzi, mégsem tud vagy nem akar kitörni belőle.

Tudd meg, mi ennek a függőségnek az oka, és utána dönts, hogy érdemes-e küzdeni, van-e egyáltalán esélyed.

2012. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 El Greco ***** válasza:

Az első reakcióm ez:Fújj!

Ez a csaj képes volt 17 évesen odaadni a szüzességét egy 49 éves férfinak???Hát az apja lehetne!!!

Szerintem így nem neked való,és egyetértek a 2. válaszolóval,nagyon!

Adios!

2012. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!