Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előny vagy éppen hátrány? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy éppen hátrány? Te mit csinálnál adott helyzetben? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lánnyal egy netes oldalon. Ugye ilyenkor képet is küld egymásnak a két fél magáról webcamera híján. Ő ami képeket küldött, azok mindegyikének alján egy netes oldal címe szerepelt és profi fotós által készült képeknek hatottak. Gyanús volt kissé, h nem is ő van a képeken. Kérdésemre elárulta, h korábban fehérnemű modellkedett és ezek a képek azért vannak neki. A képeken tényleg ő szerepel és gyönyörű. Azonban több száz képe kering a neten a mai napig és a legbevállalósabb képein félmeztelen. Azt mondta, h azt a korszakát már lezárta, a képekkel pedig nem tud mit kezdeni. Engem kissé zavar is, mert egyrészt bárki láthatja a neten úgy ahogy csak én szeretném (fenn van torrenten is); de ugyanakkor végtelenül büszke vagyok rá hogy ilyen szép és csinos barátnőm van és én kellek neki, nem más. Senkinek sem makulátlan a múltja, elfogadom, de ilyennel azért még nem volt dolgom.

2012. nov. 14. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyen helyzetben, szóval nem tudom mit csinálnék. Biztos zavarna először, de emiatt nem búcsúznánk egymástól, főleg ha egyébként jól megvagyunk.
2012. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni, hogy tudsz e ezzel a tudattal továbbra is vele élni.. Ahogy leírtad a dolognak 2 oldala van... Am engem e helyedben az is érdekelne, hogy miért vállalt ilyen dolgokat, mert nem lenne egy utolsó szempont...
2012. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent a szemnek, semmit a kéznek.

Ha a barátnőd hűséges, akkor minden rendben. Sok modell vállal meztelen fotózást. És van férjük és gyerekük is.

Mennél vele nudista strandra? Az is hasonló.


Ha együtt maradtok, férfiaknál és nőknél is ász leszel. Férfiaknál azért, mert te reszeled, neki te kellesz nem más. Tehát biztos tudsz valamit. Nőknél meg azért, mert stabil bizalom van köztetek és hagyod élni őt.

Ez az, aminek gondod, ahogy kezeled. Tőled függ.

23L

2012. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem, búcsúzni semmiféleképpen sem, mert nagyon szeretem.


Kellett neki a pénz, fiatal volt mert akkor egyedül vállalt egy albérletet és valamiből élni kellett, ezt mondta. Még most sem öreg amúgy.


Nudi strandra? :D Uhh, hát én nem nagyon mernék és nem tudom, h ő benne lenne-e...de ha ő szeretne menni, én elmennék vele. Én megbízok benne, hiszek neki és szeretem nagyon, ő is viszont engem. Gyenge pillanataimban viszont zavar, h még ma is fenn vannak a képei a neten, pedig tényleg nem ma készültek, már több évesek. Nem hozom fel neki a témát, nem akarom megbántani ezzel. Elég sok mindent olvastam már ezen az oldalon, pl h a fiú barátnője szexuális kapcsolatot létesített más férfiakkal, de mégis elfogadta őt a fiú és el is jegyezte. Hát ehhez képest az én ügyem pitiáner, de mégse hétköznapi. :)

2012. nov. 14. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Linket!

Amugy talalkoztal mar vele elöben es baratnöd, igaz?


Engem picit zavarna, de lehet együtt elni vele, ha igazan szereted. Ha meg csak kaland akkor az kutya jo, hogy egy ilyen csajjal kavarsz :)

2012. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Link nincs, nem akarom rejtegetni, aki akarja úgyis látja; de mutogatni se szeretném kifejezetten.


Találkoztunk már igen, aludtam náluk és viszont.


Kinőttem már a kalandozós énemből, és ő tényleg olyan nő, akire vágytam, mióta csak az eszemet tudom. Akinél nincs kompromisszum, hanem tényleg olyan, mint álmaimban képzeltem. :)

2012. nov. 14. 14:09
 7/7 Sunako-chan válasza:

ha tényleg olyan mint amilyenre vágytál/vágysz jelen pillanatban, élethelyzetedben, ad1: AKKORMEG MÉGISS MIAFENÉNEK NYAVAJOGSZ EMBEER?? ad2: ezt elsősörban tényleg neked kell tudni, meg persze neki, meg az is fontos h erről ha lehet legalább egyszer beszéljetek. de ahol szeretet van ott nem lesz nagy gond, ha mégis, akkor az így volt megírva a nagykönyvben. :D

igen, tudom ijesztő a tudat-vagyis inkább féltékenységféleséget érezhetsz, hogy fenn van a képe, de sztem legyél rá büszke :) csak képzeld magad a helyébe, vagyis képzeld el hogy neked kéne ilyesmit megtenned. te hogyan éreznéd magad miatta? meghát meg lehet nézni milyen gyönyörű is azokon a képeken, és sztem a szíved repes azért hogy ilyen szépséges a barátnőd :) ne mond h nem :D

na további sok szerencsét nektek :)

2015. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!