Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmemmel rontom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmemmel rontom el a szerelmét?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szerelmes vagyok barátnőmbe, Ez nála kezdettől hiányzott bár tudom nagyon szeretett.. Az utóbbi időben azonban kezdem nem érdekelni és ezt nagyon óvatosan a tudtomra adta és közölte nincs semmi konkrét baja velem minden jo, de egyre kevébé hiányzok.. Szerintem vagy mégis van, vagy pedig azzal okozom ezt h túlságosan szeretem, Mindig ölelgetem szeretgetem, hívom akkor is ha nem kéne, amikor ő balhézik akkor is én békülök stb stb túlzásba viszem érzem. Tudom ki kéne bírni de egyszerűen annyira szeretem h nem bírom ki.. Már történt velem hasonló azt hittem tanultam belőle de az érzelmeim irányítanak az eszem helyett.. Lehet olyan lány akinél ez nem gáz vagy mindenkit elfogok üldözni ezzel aki szeret..???

2012. nov. 22. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? 20. alattinak tippellek titeket.


Szerintem kicsit vegyél vissza magadból, ne áraszd el annyira a szereteteddel, mert megfojtod szegénykét.

2012. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.. 20 fölött.. Visszavennék de esélytelen..
2012. nov. 22. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg ne változz, ha neki így nem kellesz nem szeret úgy, mint te őt. Én mit nem adnék ha ilyen barátom lenne, mint te :( eddig mindig olyan pasikkal hozott össze a sors akik rám sem bagóztak. Sok férfi egyáltalán nem tudja kimutatni az érzéseit hidd el nagyobb problémát szül ez, mint a te eseted. Nálad egyértelmű, hogy a lány kezdi elveszteni az érdeklődését irántad.
2012. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, nehogy megváltozz! Ha szeret téged, akkor az nem teher, ha ölelgeted és kimutatod a szereted! De ha ő kevésbé hiányol téged, én megjátszanám azt, hogy nem szeretgetném annyit és kevesebbet keresném a helyedben. Fel fog neki tűnni! Ha nem fogja izgatni eléggé a dolog, akkor nem szeret már úgy. Ha megcsapja a szele annak, hogy netán el is veszíthet és szeret, változni fog veled szemben! Tapasztalat!

Én például nagyon szeretem ha megszeretget a barátom, mert én is mindig rajta csüngök ha vele vagyok kettesben. Ő nem bánja, tetszik is neki. Én múltkor megkérdeztem tőle, tetszik e neki vagy se, hogy ilyen vagyok, mert volt úgy az exnél hogy eltolta a kezem. Az nagyon rosszul esett. Nagy szerencse, hogy ő nem ilyen. :)

2012. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. szerintem is nála ez az egyetlen esélyem csak megtenni annyira nehéz :(
2012. nov. 22. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Egyébként sok egy idő után a folyamatos legyeskedés. Az meg, hogy te viszed el helyette a balhét teljesen hiteltelenné tesz. Oké, még jó, hogy "szeret", mert sokat teszel érte, de nem hiszem, hogy férfiként tud rád nézni ezek után.

2012. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éve... Nem viszem el a balhét csak én kezdeményezem a békülést..
2012. nov. 22. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!