Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet és egyáltalán lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet és egyáltalán lehet-e olyan szintű csalódás, ami tönkreteheti az "internetes szerelmet"?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt hatalmas az összhang nagyon sokat beszélünk telefonon napi több órát és facebookon is, már mindketten kijelentettük hogy szeretjük egymást, olyanok vagyunk mint aki szerelemesek. Tisztában vagyok, hogy ez csak virtuális szerelem, nem valós. A találkozót tervezzük minél előbb, jövőhéten már. De azon tűnődőnk, hogy mi lehet az a szintű csalódás és egyáltalán lehet-e ekkora csalódás, hogy ezt az érzelmi kapcsolatot egy szempillantásra összedönti.
2012. nov. 13. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az arcod lehet akkora csalódás.
2012. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. nov. 13. 15:28
 3/17 A kérdező kommentje:
már előnytelen képet is mutattam és állítólag ez őt nem érdekli már
2012. nov. 13. 15:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Élőben más mint képen.
2012. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Húúú, Ember!

Hidd el a tapasztalat beszél belőlem, én megfogadtam már ezer éve, "első" levél után számcsere, "első" beszélgetés után RANDI!

2012. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egy számára rossz kinézet, lehet hogy akkora csalódást okozz, hogy összedől az az érzelmi kép, amit felállított rólam, azaz nem vak már ez a érzelmi állapot felém és ha tolószékben fogatlanul kopaszodóan odagurulok akkor is akar már engem, mivel úgy megszeretett már
2012. nov. 13. 15:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha megcsalod (vagy forditva) akkor az tönkre teheti.
2012. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy a lapáton, sok kamu dologgal, lehet egy mediterrán típusú szakállas ürge fog majd várni, és jól megszeret! Te csalódni fogsz?
2012. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Antimod ***** válasza:

Az attól függ. Lehet benne vagy benned (a külsődben, pontosabban) olyan, ami taszító a másik fél számára. De sok olyan sikertörténetet is hallottam már, amikor csak megerősítette ezt a kapcsolatot az élő találkozás.

Minél előbb találkozzatok, mert virtuálisan szerelmesnek lenni - gondolom - egyikőtöknek sem a végcélja. :)

2012. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as nem hiszem a kamut, mert facebookon is ismerem és ott olyan fotók vannak róla csop társakkal stb, és ismerősei között ott vannak, és szerintem 300 ismerőst nem tud kamuból összeszedni, szóval nem hiszem, hogy kamu
2012. nov. 13. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!