Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályunkban és nekem nagyon tetszik.

Már két éve vagyunk osztálytársak és a tavaly nem is nagyon beszéltünk egymással.Nekem se igazán tűnt fel.Idén meg egyszer csak kezdtem aranyosnak később meg már vonzónak is találni. Év elején még csak néha néha kérdeztem tőle valamit . De az útóbbi időben gyakran odajön,vagy megállít és mindenféléről beszélünk. Eddig csak én bámultam néha néha órán,aztán feladtam,mert mit akarhatá már tőlem,de most már egyre többször felém néz és mosolyog és bámul.Ma odajött és csak úgy megölelt.Egyszer kb. egy héttel ez előtt meg a havejaival beszélgettem és egyikük előadta,hogy pénteki buliban kissé részegen elmondta ki tetszik neki.Erre ő rám néz és elpirul. T meg sokat sejtetően mosolyog.Most mi van?

Elég gátlásos vagyok a súlyom miatt és nem tudom mit kezdjek ilyen helyzetben.

17L



2012. nov. 22. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az írottak alapján fölöslegesen aggódsz a súlyod miatt. Szépséghibáid olykor elhalványulhatnak olyankor, amikor valakinek tetszel, tapasztalat :P Azt is vedd figyelembe, hogy nem biztos, hogy olyan vészes, gondolom nem 100 kilós vagy azért.
2012. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat ha neked tetszik akkor lepj te is egy kicsit az erdekebe , egyszer elunk probald ki ;)
2012. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!