Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem? :| Volt barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? :| Volt barátommal én szakitottam még augusztusba egyéb problémák miatt és neki azota volt egy pár csaja de nem tartottak sokáig nekem azota senkim. Többi lent.

Figyelt kérdés

ugye nekem senkim nem volt és mindig rá gondoltam..és hogy mekkora hülye vagyok h szakitottam...november eleje ota megint beszélgetünk tök kedves és mondta hogy hiányoztam neki..de ő összejött azzal a volt csajával akivel 11honapot járt..és mikor megtudtam teljesen kiborultam de elötte még nagyon sokat beszéltünk facebook-on és elmondtam neki h szeretem még..és ugye ő igyis összejött vele...erre én bánatomban letöröltem az ismeröseim közül..de igyis beszélgettünk tovább ugyanugy...és majdnem egy hétmmulva felháborodott hogy én mért töröltem le...nemmondtam konkrét okot...tegnap elött ugy beszélgettünk mint mikor jártunk és megkérdeztem töle h mégmindig hordja e a karkötöt amit még akkor adtam neki mikor jártunk és aztmondta h igen állandoan rajta van..és megkérdeztem h miért erre azt válaszolta h mert nem akar elfelejteni..és már jopárszor mondta h találkozzunk....DE mért mond ilyeneket mikor van csaja?:oo

szerintetek?



2012. nov. 21. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mind a ketten éretlenek vagytok.
2012. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért mert nagy makkmágus a gyerek. megadhatnád a címét, taníthatna engem is!
2012. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:O
2012. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy több vagy 15nél, ha mégis akkor szégyelld magad. Ez a facebookos hülyeség amit itt leírtál, úristen, nemis tanácsolok semmit, nem való még neked kapcsolat...
2012. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért facebook-os ugymond mert messze lakunk egymástól...amugy én 17 ő meg 20..
2012. nov. 24. 16:00
 6/7 anonim válasza:
Ennek szerintem két oka lehet: az egyik az, hogy mindkettőtöket szeretne magáénak tudni. Van barátnője, de tudja azt is, hogy rád is hatással van. Ez vagy úgy ér véget, hogy megállapodik valamelyikőtöknél, vagy te, esetleg a mostani partnere jön rá. A másik változat, hogy tényleg kötődik még hozzád, esetleg szeret is, de tart tőled, hogy ismét szakítasz veled, így a barátnője mellett marad, míg meg nem győzöd az ellenkezőjéről. Bármelyik is legyen, én a helyedben óvatos lennék, vigyázz ne éljen vissza a helyzettel és ne válj pótjátékossá, majd maradj egyedül.
2012. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ennek szerintem két oka lehet: az egyik az, hogy mindkettőtöket szeretne magáénak tudni. Van barátnője, de tudja azt is, hogy rád is hatással van. Ez vagy úgy ér véget, hogy megállapodik valamelyikőtöknél, vagy te, esetleg a mostani partnere jön rá, hogy minkettőtöket kihasznál. A másik változat, hogy tényleg kötődik még hozzád, esetleg szeret is, de tart tőled, hogy ismét szakítasz vele, így a barátnője mellett marad, míg meg nem győzöd az ellenkezőjéről. Bármelyik is legyen, én a helyedben óvatos lennék, vigyázz ne éljen vissza a helyzettel és ne válj pótjátékossá, majd maradj egyedül.
2012. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!