Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen van még esélyem ismerősöket/barátokat/párkapcsolatot találni? Nincs semmi ismeretségem most kezdem.

Figyelt kérdés

Sajnos engem is beszippantott a WOW, a Counter Strike, a GTA, és ezek a játékok. 15 éves korom óta játszom folyamatosan, játékfüggő voltam, többször kezeltek már emiatt. Mostanra sikerült teljesen leállnom a játékról, munkahelyem van, barátaim nincsenek, párkapcsolatom volt de csak virtuális. Rájöttem hogy a játék egy szar, és nem tudom magamnak megbocsájtani, hogy életem legszebb éveit elvesztegettem, és nem mentem bulikba, sem sehova ismerkedni, inkább itthon játszottam. Nem tudom hogyan szólítsak meg egy lányt, hogyan kell udvarolni, és kínosan érzem magam, amikor beszélgetni kell valakivel. De minden erőmmel azon vagyok, hogy változtassak ezen. Járok bulikba, ismerkedem lányokkal, de nem igazán megy, ejtenek rám az emberek. Mit tehetek? :(

Légyszi ne korholjatok amiatt mert játszottam anno, tudom hiba volt, de most már nem tudok mit tenni ellene, az az idő elszállt. :( Tudnátok segíteni honnan lehet elindulni? honnan lehet elkezdeni az egész ismerkedést? Milyen korosztályjal ismerkedjek?


Sajnos a magány miatt az utóbbi hetekben többször is azt éreztem hogy meg kéne ölnöm magam, mert amitt tettem az helyrehozhatatlan. Van még remény?


Olyan kb mintha egy nagy betegség után ébredeznék fel, és 10 évet kivágtak volna az életemből :(((((8



2012. nov. 22. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy van remény! Hol laksz?:D Mert ha pl Budapest ott nagyon sok lehetőség van, akár elmenni sportolni valamit ott már mindjárt lehet új emberekkel találkozni, vagy rendezvényekre eljárni..ilyesmik. 24F
2012. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Nincs remény egy lúzerkocka számára. Marad az örök magány és a marokmarcsa. True story.
2012. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Granulátum ***** válasza:
100%

Bármennyire is rosszul érzed magad most, én azért gratulálok hogy lejöttél a dologról.


Úgy ahogy a játékokban megtanultál fokozatosan fejlődni és magasabb szintre jutni, ugyanúgy kell megtanulnod a társas kapcsolatokat is.


Vegyél önismereti/önfejlesztő könyveket vagy menjél pszichológushoz.

2012. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ASOT ***** válasza:
35%

1. Hát barátokat találni fiú haverokat normális barátokat azt nem könnyű mert hogy és hol??

Az ilyenek általában gyerekkori barátok, vagy suli vagy munkahely által vannak.

ÉS hát neked, nem maradt meg senki....szóval ezt a részét egyenlőre hanyagold!


2. nem tudom mennyire vagy külsőre elhanyagolva...hogy ilyen kockainges kissé löttyedt testű pattanásis lehetsz e béna bajusszal, nem tudom :)

De ha kicsit is az akkor előbb hozd renbe a ruhatárad a frizurád mondjuk.

És utána elkezdhetsz lányokkal ismerkedni, egyenlőre csak próbálj beszédbe elegyedni akár olyan lányokkal is akik nem tetszenek, de mondjuk pénztáros az illető vagy ahol megfordulsz általában, lassan építsd fel magad.

2012. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Költs kicsit magadra. Szórakozz. Úgy sok új ismerősöd lehet. Légy nyitott.
2012. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy sikerült leállni a játékokkal. Ez már bárki bármit is mond a saját életedben ez egy nagy eredmény, amire nyugodtan lehetsz büszke. Ajánlom, hogy ebből meríts önbizalmat, mert ha sikerült úrrá lenned a függőségen, akkor bármi sikerülhet. Keress új hobbikat szerintem. Buliban nem tudom, hogy tudnál-e sikeresen ismerkedni, de egy hasonló érdeklődésű emberekből álló körben sokkal könnyebben.
2012. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt nem is írtad még, hogy hol laksz!
2012. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagyon súlyos dolgokat írtál, de teljesen megértem min mész keresztül. Nekem is volt egy 6-7 évem, amikor keményen nyomtam a számítógépes játékokat. Egyes emberek fogékonyabbak erre, ez a játékszenvedély. Ez ugyanolyan, mint valaki alkoholista valaki nem. Valaki dohányzik valaki nem. Egyéntől függ. Én viszont nem jutottam el addig, mint te, hogy a barátság rovására menjen és elzárkózzak mindentől. Azt tudom ajánlani, hogy add el a fenébe a játékgépeidet és lépj ki a valóságba! Olyan barátokra, akikre mindig számíthatsz már nagy valószínűség szerint nem fogsz találni. De ne ez legyen a célod. A célod legyen egy barátnő, család, gyerekek, stb. A múltat már nem tudod megváltoztatni, a jövőt viszont igen. Gondolom ezalatt az idő alatt az önbizalmad elég rendesen lecsökkent így előbb azt kell helyrehozni. Ezért nincs bátorságod semmihez.
2012. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szia

- nekem az iskolai szívatások bacták el a életem, túlzottan, beleforduló és zárkózott lettem emiatt

- mivel így jártam az egyetemn se mertem nagyon megnyílni bulikba sem jártam, egy dolog a penz miatt a másik mert nem igazan hívtak sehova engem magamba meg nem indultam el sehova.

- de azért próbálkoztam heba-hoba de nem működött egyikem, fojtón csak barátnak kellek ....


-jelenleg 24 éves vagyok , s munkát keresek,... én inkább scfi nézéssel és tudományos filmek nézésével , és tudományos dolgozol való olvasással , programozással töltöttem el az idom nagy részét .... de sajnos a tanulásra folyton kihatott a magányosság

2012. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9 es vagyok ismét


- néha úgy érzem, hogy mintha egy teljes illúzió és ónbecsapás ha arra gondolok hogy talalhatok valakit, akivel megértjük egymast

2012. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!