Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen van még esélyem ismerősöket/barátokat/párkapcsolatot találni? Nincs semmi ismeretségem most kezdem.

Figyelt kérdés

Sajnos engem is beszippantott a WOW, a Counter Strike, a GTA, és ezek a játékok. 15 éves korom óta játszom folyamatosan, játékfüggő voltam, többször kezeltek már emiatt. Mostanra sikerült teljesen leállnom a játékról, munkahelyem van, barátaim nincsenek, párkapcsolatom volt de csak virtuális. Rájöttem hogy a játék egy szar, és nem tudom magamnak megbocsájtani, hogy életem legszebb éveit elvesztegettem, és nem mentem bulikba, sem sehova ismerkedni, inkább itthon játszottam. Nem tudom hogyan szólítsak meg egy lányt, hogyan kell udvarolni, és kínosan érzem magam, amikor beszélgetni kell valakivel. De minden erőmmel azon vagyok, hogy változtassak ezen. Járok bulikba, ismerkedem lányokkal, de nem igazán megy, ejtenek rám az emberek. Mit tehetek? :(

Légyszi ne korholjatok amiatt mert játszottam anno, tudom hiba volt, de most már nem tudok mit tenni ellene, az az idő elszállt. :( Tudnátok segíteni honnan lehet elindulni? honnan lehet elkezdeni az egész ismerkedést? Milyen korosztályjal ismerkedjek?


Sajnos a magány miatt az utóbbi hetekben többször is azt éreztem hogy meg kéne ölnöm magam, mert amitt tettem az helyrehozhatatlan. Van még remény?


Olyan kb mintha egy nagy betegség után ébredeznék fel, és 10 évet kivágtak volna az életemből :(((((8



2012. nov. 22. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24 %, légy szíves ne írj ilyen hülyeséget, hogy igaz barátokra már nem találhat! Én 24 évesen lettem fősulis, mert előtte dolgoztam és a legjobb barátomat ott ismertem meg. Bárhol össze lehet futni jó emberekkel, akármilyen életkorban.
2012. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

9-es:

Csak rajtad áll, hogy agglegény maradsz vagy keresel valakit. Ebben más nem tud segíteni se neked, se a kérdezőnek. Tudni kell letenni a játékot és tudni kell nyitni a világ fele. Akinek ez nem megy az elveszett ember.

2012. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11:

Maximum te szoktál hülyeségeket irkálni. Az, hogy 24 évesen lettél fősulis az oké, de én abból indultam ki, hogy 24 év után már nem a továbbtanulás a jellemző, hanem a munkába állás.:P Iskola alatt lehet valódi barátokra lelni, de utána már nagyon nehéz!

2012. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek még annyit, hogy írta van munkahelye. Azt viszont nem írta, hogy diákmunka ez vagy rendes meló. Mert, ha diákmunkát végez, akkor azért ott még összejöhet egy olyan társaság, akik hosszútávon is számíthatnak egymásra. Én például Budapesten egy olyan diákközösségbe kerültem be, ahol rengeteg barátra leltem 1 év alatt. A LÉNYEG: Ha véget érnek a diákévek, akkor valódi, igazi barátokat találni már nagyon nehéz. Onnantól mindenkinek csak a saját boldogulása lesz a fontos és nem érdeklik mások bajai és nem fognak segíteni semmiben. A munkatársak már meg sem közelítik a diáktársakat. Ez van sajnos.
2012. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13-as, nekem 23 évesen munkahelyen sikerült két nagyon jó barátot találni, talán a legjobbakat. Egy harmadikat pedig az egyik egyházban (nem vagyok egyháztag...) ahova véletlenül keveredtem ingyenes angol óra miatt :D Úgyhogy nem csak fősulin/egyetemen lehet, hanem bárhol. 24/L
2012. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

24/L:

Egy munkahelyi barátság már nem olyan, mint a diákbarátság. Hiába mondod, hogy barátokat találtál, hogy nem lehet. DE ha hatalmas bajban lennél, akkor a munkahelyi vagy egyházi barátaid segítenének? Mert szerintem akkor már nem lennének barátok.

2012. nov. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Először is legyél magadra büszke, hogy kikerültél egy függőségből. Hányan dohányoznak életük végéig és halnak meg tüdőrákban, vagy viszi el a májukat az alkoholizmus; te megcsináltad, kiléptél az ördögi körből, így már jobb ember vagy, mint sokan mások.

Egyáltalán nem igaz, hogy csak iskolában vagy munkahelyen szerezhet barátokat az ember, az meg pláne nem, hogy 24 év fölött már nem érdemes barátkozni. Én most 21 éves vagyok, játszok számítógépes játékokkal napi szinten, és vannak barátaim, életem, csak nekem ez az egyik hobbim a sok közül. A legtöbb barátomat nem a suliból szereztem, hanem pl. közös érdeklődésű fórumokról sok olyan embert ismertem meg az évek alatt, akivel jó barátságot alakítottam ki (személyes találkozásokkal természetesen, olyan hogy online barát nincs); az egyiknél konkrétan egy rendes kis baráti kör alakult ki, akikkel programokra járunk, szilveszterezünk... stb.

Próbálj meg szerezni egy v. több hobbit, és pl. elmenni egy szakkörre, tanfolyamra, sportra; már megvan a közös téma, egy dolog, amit mindannyian szerettek, innen ki lehet indulni. Nem kell feltétlen bulizós típusnak lenned (én sem vagyok az, kifejezetten kerülöm a szórakozóhelyeket, a nyugalmat jobban preferálom), és nem is kell 100millió barát. Ha szűk baráti körben érzed jól magad, tedd azt.

24 éves vagy, fiatal, előtted van az egész élet, hogy barátokat, barátnőt szerezz, gyermekeid legyenek, és boldog legyél. Ne add fel, azzal, hogy leszoktál egy függőségről, már bebizonyítottad, hogy erős vagy. Remélem, legalább egy kicsit segíthettem ezzel a kisregénnyel :)

2012. nov. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Húú ember, ha tudnád hányan vannak, vagyunk ezzel így... Neked már van egy siker élményed amibe tudsz kapaszkodni... sikerült leszoknod a szenvedélyedről,ez csak erőt adhat neked! Engem csúfoltak a suliban ezért elég rendesen befelé fordultam. Nem beszéltem senkivel, nem jártam sehova, nem érdekeltek a többiek. Mostanra értem el azt a szintet, hogy szívesen beszélgetek emberekkel akár még idegenekkel is, ez hatalmas lépés volt, de még mindig vannak elérendő célok. Kitartást! Befelé sem egy nap alatt fordul az ember, kifelé is legalább ennyire hosszú az út.:-)
2012. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

GTA! Ne is mondd!! Én csak mászkálok az utcákon, motorozok, repülőzöm, semmi missziót nem követek el. :)


Megölni magad? Hülyeség. Én próbáltam, annyit értem el, hogy tudom, itt dolgom van. Pár éve majdnem belefulladtam a tengerbe. Szerencsére kihúztak. Jobb is!!!!!!!!!


Most olvasom a könyvet Spielberg életéről. Ő folyamatosan költözött, a családja miatt, apja új munkát kapott kb. 5 évente. Nézd mi lett Spielbergből! :)

2015. okt. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Akkor kezdesz el élni, mikor a Mennyország kapujában

Sorban állsz és nem érted, ki is vagy valójában…"


[link]

2015. okt. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!