Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy egy 11 éves fiú szerelmes legyen?

Figyelt kérdés
Van valaki akibe teljesen beleestem!Ő is azt mondta,hogy szerelmes belém és,hogy szeret.De nemtudom.Szerintetek lehetséges?

2012. nov. 22. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, azt hívják gyermekszerelemnek
2012. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 22. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,ez a gyerekszerelem,ez még nem komoly,de ez is fáj a maga módján :))
2012. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Már oviban is lehet szerelmes az ember. Legalább tisztességesen kifejlődik benned az érzelmi oldal is. Nagyon szívesen fogsz később visszaemlékezni ezekre a szerelmekre. Sokat fog segíteni, hogy igazi pasi váljon belőled, csak bátorítani tudlak. :)
2012. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon normális gyerek vagy ilyen fiu kéne nekem.....
2012. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is szerelmes vagyok ilyen fiatalon. Ha tényleg mondta hogy szeret akkor nincs mit vesztened. Amúgy se lenne. Tudj meg róla minél többet. Hívd el valahová. Sok sikert 11/L
2012. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Professzor :D válasza:
Én is 11 vagyok és hidd el én is bele vagyok esve egy csajba, csak a viszonzás nem stimm :'( nah mindegy ilyenkor természetes ez :) És ha azt mondta h szeret akkor már lazán a tiéd lehet ;)
2013. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

De ez a gyerekszerelem nem sok ideig tart. Max 1 hónap.

2013. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és azért sok a különbség a között, hogy tetszik, meg hogy beleszerettél. Ezt vedd figyelembe! ;) (idézhetsz engem XD)
2013. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem csak egy honapig én például már 7 éve 11\F
2013. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!