Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy még így is szerelmes legyek belé?

Figyelt kérdés
Még nyáron találkoztam egy fiúval, elsőre megbabonázott, párszor randiztunk, beleszerettem. Már ez elég abszurd. Sajnos kapcsolat nem lett belőle, de én még mindig úgy érzem, hogy nagyon szerelmes vagyok belé, pedig azóta sem láttam egyszer sem. Minden nap nézem a képeit, nézem a fb-ját, és egyetlen egy másik fiúra sem tudok ránézni. Azért nem jöttünk össze, mert ő Angliában van most, és csak most nyáron jön haza...
2011. dec. 22. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges.(:
2011. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. El kell döntened magadban, hogy elengeded. Ki kell törölni facebookról meg mindenhonnan, ahol kapcsolatba kerülhettek. Tudom, hogy nehéz,de lépj tovább.
2011. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami hasonlot erzek en is. De szerintem ez nem igazan szerelem, csak ragaszkodas egy jo erzeshez. Ez sajna maskepp nem tudom megmagyarazni.

Az en modszerem az, hogy valahanyszor eszembe jut, megprobalok masra gondolni, elterelni a figyelmemet. Sajnos, par napja ez nem megy annyira, mert most nagyon-nagyon szeretnek vele lenni, de csak talan januarban vagy februarban talalkozunk.

Ez az elterelos modszert akkor is probald meg, mert nyarig meg nagyon sok ido van, hogy igy elvesztegesd.

2011. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!