Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátnőm hidjen nekem és ki béküljünk?

Figyelt kérdés
Hazaértem és facebookon olvastam levélbe,hogy barátnőm azt írta nekem, amit nem vártam tőle.Este elérhető voltam facebookon a barátnőm szerint,pedig előtte elköszöntem tőle.Pár percet fent voltam leléptem,aludtam mikor barátnőm irt. korán keltem suliba voltam,gépem itthon volt a mobilom se netes.

2012. nov. 23. 15:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én facebookomba be vagyok lépve,lelépéskor nem jelenetkezek ki mint iskolai gépeken,vagy más gépénél. 1 neveldén is volt,hogy ha gépet kikapcsoltam álatomtol nem jelentkeztem ki, akkor online elérhető voltam. Barátnőmmel ma beszéltem és nyugi van,mert probáltam békésen irni. szeret imád engem,ez a tegnapi nem tom mi volt nála.
2012. nov. 23. 18:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a fészbúk. Kapcsolatokat tesz tönkre. Most mondd meg :D ORDÍTVA RÖHÖGÖK:DDDDDDD
2012. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
facebook sok kapcsolatot,összehozott de szét engedett. vagy barátnőmtől csak,tesztelés volt hűség miatt. vagy viccelt csak,vagy baja megjött
2012. nov. 23. 19:23
 14/14 anonim válasza:
hátmég ha ezt elolvassa! akkor ott hujjuj. nekem is ilyan van most elvileg nem bizok meg benne.. azóta oszt irhatok neki fűt-fát. csak én túl tudok lépni rajta. egszóval leszartam, de már megbékült. nemtom menstruált, vagy rosz kedve volt :)
2014. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!