Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra kezdenétek a kapcsolatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra kezdenétek a kapcsolatott a volt párotokkal? Idén májusban szakítottunk és most mint a derült égből meg jelent azzal, hogy béküljünk ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem csúnyán váltunk el, hanem szépen és csendben. Meg azzal jött, hogy nincs olyan nap, hogy ne gondolna rám. Mondjuk én is így vagyok ezzel.
2010. aug. 12. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, miért ne. meglehet próbálni főleg, ha szépen váltatok el és nem azért, mert pl megcsaltátok egymást vagy ilyesmi. ki tudja. lehet, hogy sokat változtatok és most nem fogtok szakítani, hanem boldogok lesztek. ha így jönne oda hozzám a volt párom, és én is így érzem ahgyon ő, akkor persze
2010. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó bárcsak hozzám is ezzel jönne a volt vőlegényem. Csak az a baj, hogy mi tavaly májusban mentünk szét. Én nem tudom elfelejteni, ő viszont új kapcsolatba kezdett. :(

Én adnék egy esélyt ennek a kapcsolatnak, főleg, ha nem martátok egymást, és van még rá lehetőség. Csak jelent még valamit, ok nélkül nem gondol az ember az exére...

Bárhogy is döntesz, sok sikert!

2010. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is tavaly májusban hagytam ott a 7éves kapcsolatomat...egy újért.hát...igy lassan másfél év után....nem érte meg.a régi mellett biztonságban éreztem magam,igaz,kicsit egyhangúvá vált a végére,és azért váltottam.de az uj...hát ö maradt ugyanolyan pörgős,bulizós..mostanában elég sokat gondolok az exre.lehet kibékülnék vele....csak van bnője.

ha szereted még,békülj,nehogy megbánt később,hogy hagytad elmenni!nagyon rossz mással látni,még úgyis,hogy én szakítottam!

2010. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele újra!ha megy,akkor megy,ha nem,akkor nem.!
2010. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám, hisz valószínűleg rájött hogy rosszul döntött.

Ha már hiányzol neki akkor szeret, ne hagyd elmenni!

Pláne hogy te is ugyanezt érzed.

Nosza, rajta, omolj a karjaiba és éljetek boldogan!

Sok sikert!!!!!

2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!