Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz az, ha egy lány vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha egy lány vall szerelmet egy fiúnak?

Figyelt kérdés
És ha nem, akkor jó ötlet, hogy egy saját versben mondom el neki, hogy szeretem?

2012. nov. 26. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem gáz, anno én is kaptam szerelmes leveleket, egész nap azt olvasgattam :)
2012. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne,mert lehet rosszul sül el.Inkább adj más jeleket.
2012. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

HA érzel valami komolyat iránta és félsz hogy elodáznád a lehetőséget, inkább lépd meg te

Nincs paragrafus ami kimondja csak férfi kezdhet nővel

20/F

2012. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem igen. ha már a lánynak kell kezdeményeznie abból jó nem lehet. Nem akarják igazán, nincs meg az a fickóban, hogy megküzdött érte, vigyáz rá.
2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem "gáz".

Sehol nincs leírva, hogy kinek kell kezdeményezni.

2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

NEM!

Állj elé és: ,,hé, mi ketten randizunk oszt ennyi a sztori"

:)


Személyesen az ilyen ügyeket, az a legjobb. Lereagálni nehezebb, de az esély mutató nagyobb ilyenkor! :)

2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem minden esetben. De az nagyon gáz volt, mikor elsős gimnazista koromban elküldettem az osztálytársammal egy szerelmes levelet egy csókának (aki egy tök bunkó volt). Kiröhögött. :D Éget a pofám egy darabig :D

20L

2012. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*égett
2012. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de nagyon nem ajánlom neked. Nekem anno vallottak szerelmet, és kb kisujjamat se kellett mozdítanom az egészért. Együtt voltunk 2 évet, de kb. 1 percig sem tudtam értékelni a kapcsolatot, nagyjából ezért is lett vége.

21F

2012. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi fiúk, hogy ti is válaszoltatok! Hát akkor azt hiszem, verset nem fogok írni.

Az a baj, hogy mindkét verzióval egyetértek, a fiú igen népszerű, de nem csajozós, a lányok cuppannak rá, tudom hogy más tetszik neki, de van köztünk egy kis barátság. Nem tudom, ő érez-e irántam hasonlót mint én iránta, ha elmondanám neki, kiderülne, de nem akarom hogy a barátságunk emiatt romoljon meg.

Hogy adjam tudtára, hogy biztos legyen abban, hogy belé vagyok esve, és valami talán kialakuljon? Fiúk, tipp? Vagy lányok, akiknek hasonló esetük volt de bevált a módszer? Pls, segítsetek!!

2012. nov. 26. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!