Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságban a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságban a lány hogy fogadná a dolgot ha a fiú szerelmet vall neki?

Figyelt kérdés
Tudom ember függő,de általában hogyan szoktak rá reagálni?
2012. júl. 12. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában azzal, hogy nem érzik késznek magukat egy kapcsolatra, legyünk csak barátok...


Velem is így volt.

2012. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Minden pasi szerelmes a lány-barátjába!!! Amúgy miért lennék barátok? Úgy értem mi tartaná össze a barátságot? Férfi és nő: tűz és víz! Csak a hormonok vannak! A többi süket duma!
2012. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja de bocs! A kérdésedre a válasz: Általában szarul!!! Ha a lányi is többet akarna, akkor már észrevetted volna!!! Általában a lányok fiú barátai nem tudnak kitörni az "aranyos fiú, de semmi több" kategóriából! De amúgy meg próbáld meg, és kiderül! :) A szerelem úgyis elmúlik!!!
2012. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elmondtam, mondta hogy ő úgy nem szeret barátok voltunk még 2-3 évig amíg szerelmes voltam belé és ezért eltűrtem hogy folyton csak kihasznál meg fájdalmat okoz utána beleszerettem egy másik lányba, akivel nem akartam abba a hibába esni hogy túl későn mondom el és már teljesen barátnak vagyok titulálva ezért 1-2 hét után mondtam neki, hát nemet mondott de azóta is jóban vagyunk, ő nem használ ki, odafigyel rám azért hogy minimális legyen a fájdalom és ahogy barátaim meg én is látom, még lehet belőle valami, csak kitartónak kell lennem, szerintem legyél önmagad és csak akkor add fel, ha kihazsnál téged vagy szivat, de ha nem csinálja akkor tarts ki vagy összejöttök vagy beleszeretsz másba egy idő utána akkor meg mindegy lesz :)
2012. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok, ha érdekel még valami írhatsz privátban :)
2012. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az előző vagyok aki azt írta hogy a 3. vagyok. elnéztem, a negyedik voltam :D
2012. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pont azért barátok, mert nem vall senki szerelmet senkinek... nálunk ez igy működött..
2012. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En elfogadtam a szerelmet es jarni kezdtem vele, mert nem akartam tonkre tenni a kapcsolatunkat.:) Aztan megis sikerult... Azota nem is beszeltunk egymassal
2012. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

talán második volt, aki azt mondta, hogy csak hormonok vannak és a fiúk mindig szerelmesek a lány barátjukba.


nagy tévedés!


mindig lefektetnék a lány barátaikat. így már pontosabb a dolog, de még így sem 100%.

2012. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen így nem igaz. Igenis létezik fiú-lány barátság, nekem is van fiú barátom, és olyan lányt is ismerek akinek fiú a legjobb haverja, már több mint 7 éve és mindketten mások iránt érdeklődnek. Kérdező, sajnos szinte lehetetlen így megmondani, hogy a lány hogyan fogadná. Ez nem csak személyfüggő, hanem a két ember kapcsolatától is függ. Nekem egyszer volt két barátom, és a fiú elmondta nekem hogy szerelmes a barátnömbe. Én pedig csak spontán megkérdeztem, hogy a csaj mit érez. A végén összejöttek, és mindketten tök boldogok voltak.
2012. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!