Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjak titokzatossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjak titokzatossá válni a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés
34 évi házasság után eléggé kiismeri két ember egymást. Sajnos egy jó ideje érzem, hogy kihűlt a kapcsolatunk,a megszokás vagy csak a jó Isten tudja mi az ami együtt tart bennünket. Úgy érzem házasságunkat csak én akarom felpezsdíteni, életet vinni bele, párom részéről rengeteg az elutasítás. Tudom, hogy hatalmas igénye van a társaságra, szeret a középpontban lenni, ha teheti mindent meg is tesz ezért, nagyon mozgalmas társasági életet él,sajnos ezt mind az otthonunkon kívül. Amikor haza ér szinte mint a lufi leereszt, semmihez nincs kedve, érzem tapasztalom, hogy egy szürke kis egér vagyok a szemében. Ő nagyon jól ismer engem, érzelmeimet soha nem tudtam titkolni előtte, úgy érzem egy unalmas háztartási robot vagyok neki. Nagyon sok praktikát kipróbáltam már. Nem a külsőmmel a jellememmel és a természetemmel van baja, hiszen bármilyen helyzetben mindenki előtt helyt állok. Vagyok. Ha kellek leakaszt a ruhásszekrény fogasáról és nem kell szégyenkeznie soha. Érzem, tudom nem vagyok nő a szemében és ez annyira fáj, hogy nincs is rá szó. Annyira szeretném ha felnézne rám, ha büszke lenne rám, ez az én önbizalmamat és önbecsülésemet erősítené. Mondta valaki, legyek titokzatos, kiismerhetetlen. Annyi mindent megtudok csinálni, oly sok mindent megtanultam,de a rafináltság kimaradt. Segítsetek kérlek!!!
2012. júl. 22. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Teljes harci díszben menj el a barátnőiddel és ne mond el hova. Sokat járj el te is és ha kérdezi nagyvonalúan csak mond azt, hogy szórakozni.


Vegyél egy szép új fehérneműt, látványosan húzd fel és öltözz fel, menj el.


Vázoltass a frizurádon. Esetleg a ruhatáradon.


Menj el nyaralni nélküle, több napra.

2012. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Járj el nélküle. Azért ne vidd túlzásba, azt a fehérneműs dolgot amit az első írt már nem vetném be, a vége (szerintem) az lenne, hogy megvádol, hogy megcsalod.

Olvasd el ezt a könyvet: Sherry Argov - Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak. (A cím félreérhető, de a könyv az elején tisztázza magát, van benne pár hasznos ötlet is.)

A lényeg, hogy legyen saját életed nélküle is, főleg ha neki is van.

2012. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem neki mondod ezt el????
2012. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj külsődön változtatni hátha érdekli :)
2012. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről.Részéről annyival le van tudva: Te vagy az én aranykezű kicsi feleségem. Igaz két alkalommal fogtam bele, hogy kipanaszoljam magam, de nagyon gyorsan befejezte a beszélgetést azzal, hogy képzelődöm, én vagyok az angyalkája, stb. Most mondhattok bármit, hogy sok nő össze tenné a kezét, ha a párja egyszer is megdicsérné, igen én is össze teszem a kezeimet. De más amikor általánosan, kedvesen mindenkinek kijut a dicséretből, köztük nekem is, vagy egyszerűen érzi az ember azt a vonzódást, azt a különbséget az érzelmekben amihez én most nem találok ide jelzőt.
2012. júl. 22. 12:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért csak kétszer futottam neki a beszélgetésnek, mert tudom mikor mire mi a reakciója. Ha most megint neki futnék lehet partner lenne abban, hogy végig hallgat, de magában azt gondolná:" hogy erről már beszéltünk, azt hiszi hülye vagyok én, hogy előszörre nem értettem meg, mi a francot drámázik ez itt nekem."
2012. júl. 22. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!