Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet versenyképessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet versenyképessé válni a nők szemében?

Figyelt kérdés
Mik azok amik elengedhetetlenek ehhez?
2012. okt. 25. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem verseny. Semmit se teszek érte, mégis egyik jön a másik után.. Add a személyiséged, majd bevonzod a hozzád valót. 24F
2012. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha képes vagy eltartani egy családot
2012. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
legyél jóképű. onnan már egész könnyű személyiséget építeni. ha nem vagy az, akkor leginkább marad a kapálódzás és majd olyan szövegeket kell hallgatnod hogy nincs önbizalmad meg hogy te csak dugni akarsz.
2012. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Értékesítsd magad a piacon.
2012. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

24/F

Te vagy ebben a kérdésben 8mindjárt linkelem) az első hozzászóló? Mert ha igen, akkor vártam a válaszodat, csak ezek szerint hiába.

Ha igen, akkor a következőket tudom mondani.nem mindenkinek működik az, hogy csak vagyok és előbb-utóbb "beúszik" az életembe egy megfelelő lány. A normál menetrend általában a következő szokott lenni: az ember próbálkozik sorra, minden fronton és egyszerre akár több lánynál is. Lenyeli/próbálja elviselni a kudarcokat, közben türelmesen vár. aztán végre-valahára valahol igent mondanak neki. Ez viszont könnyen lehet, hogy akár nagyon sokára következik be. Ismerek olyan srácot is, aki másfél éve van egyedül és eddig kb. 900-1000 körüli visszautasításnál tart.

Az, hogy neked erre nincs szükséged, szerintem egy nagyon szerencsés adottság. Vannak olyan fiúk, akik körül megálláa nélkül van valaki/valakik, pedig semmi extrát nem csinálnak. Aki ilyen, az viszont pontosan ugyanezért soha nem fogja megérteni a másik ember helyzetét.

2012. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ja bocsánat, a kérdés, amire gondoltam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35733..

2012. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5ös válaszoló nem néztem azóta a kérdést:) Most elolvastam mit írtál oda is. A fő gond a belső "létérzés", tehát, hogy úgy állnak ezek az emberek hozzá, hogy sóvárognak egy csaj után,hogy végre legyen valami. Pl. soha nem nyomultam, de mégcsak egyszerre kettőnél több csaj nem is volt "úgy" az életemben. De már maga az a tény is, hogy egyszerre több csajnál próbálkozol, is mutatja, hogy nem becsülöd magad, őket helyezed hatalmi pozícióba..annyit lehetne erről írni...meg azt a 45 kilós dolgot csak példának hoztam,elég extrém példa volt, de lehet valaki akár jóképű, izmos is ha sugárzik róla a "csak egy csajom legyen már" hozzáállás. Ezt megérezni. 24F
2012. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én eddig, akikkel találkoztam, mindegyik úgymond "kényelmes2 volt. Tehát elvárta, hogy én nyomuljak és persze tesztelt is, ahogyan szokás. Ez utóbbit egyébként nagyon utálom, mert elvileg egyenrangú felek lennénk, de ezek szerint mégsem.Az én esetemben ez volt.

Ami a válaszaidat illeti, a magam részéről megígérem, hogy nem fogok indulatból írni, belátom, hogy azzal nem megy sokra az ember. Viszont te leírhatnál építő jellegű dolgokat ide, hátha tanulunk belőle én és mások is.

2012. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Két kérdésem lenne: miből gondolod, hogy elvárta,hogy te nyomulj és szerinted mi a tesztelés?
2012. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem még az életben nem volt olyan, hogy egy lány kezdeményezett volna nálam, mindig nekem kellett lépnem.ha én teszek semmit, akkor semmi nincsen, ezt már megfigyeltem.Megy manapság az a szöveg, hogy a lányok kezdeményeznek, de szerintem ez valójában elenyésző. Az esetek legalább 90 %-ában a férfi dolga a kezdeményezés.

A teszt pedig abból áll, hogy a lány igyekszik megnehezíteni a dolgodat, ellenvetéseket tesz, igyekszik akadályokat görgetni eléd.

A PUA irodalom SHIT-teszteknek hívja ezeket. a lányok ezt használják eszközként arra, hogy megszűrjék a jelentkezőket és csak azzal terveznek komolyabban, akik átjutnak a rostán.

2012. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!