Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Greva kérdése:

Miért van az, hogy nincsenek normális férfiak a közelemben?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok és már bő egy éve vagyok egyedül... Ez alatt az idő alatt már sokféle módját

kipróbáltam a társkeresésnek, mint: netes társkeresők sora, Rapid Randik,

Lakat Partyk, diszkók, tanfolyamok, stb.

Mindenhol csak a vén kecskék és a tuskók találtak meg, sajnos csak a végleteket

kapom...

Néha elgondolkodom azon, h vajon sokat várnék a férfiaktól?

Én csak annyit szeretnék, hogy

külsőleg megfogjon, belsőleg meg megtartson... De ugyanígy, ebben is csak a végletek

találnak rám - ez leginkább a társkeresőkre igaz. Ráadásul, már egy normális levél

is ritkaság számba megy ezeken az oldalokon, hiszen szexkapcsolaton kívül mást nem tudnak felajánlani a férfiak.

Így a kb. egy év alatt már meg is szoktam az egyedüllétet és vénlánynak titulálom magam.

Számomra kezd idegenné válni az a gondolat, h valaha is legyen mellettem valaki vagy hogy majd

valamikor anya leszek. A párkapcsolatokat kezdem úgy érezni, hogy nem nekem találták ki; inkább

csak annak a megfigyelését.

Már csak egy hajszállal kapaszkodik a remény bennem, nem sok kell ahhoz, h az utolsó

szál is elszakadjon... S véglegesen feladjam a reményt :(


2012. nov. 29. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már csak egy hajszállal kapaszkodik a remény bennem, nem sok kell ahhoz, h az utolsó

szál is elszakadjon... S véglegesen feladjam a reményt :("


Túl sok Danielle Steelt (remélem így kell írni) olvasol.

2012. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nem fogsz egyedül maradni. Ha férfi lennél, megértenéd az aggodalmadat. De nőként bármikor lehet partnered. Igen, nem csupán alkalmi. Lehet, hogy nem vagy egy nagy durr, erre gondoltál már?
2012. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért egy 24 éves nő szerintem ne panaszkodjon, hogy nincs elég férfi jelentkező…

Gyanítom, hogy mégiscsak túl magasak az elvárásaid.


De ez csak magánvélemény, és csak az általad leírtak alapján.

2012. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A második leírta, amit én kifelejtettem. :-D


Egy nő biztosan nem marad egyedül. Általában a fiúknak ill. férfiaknak vannak ismerkedési és párkapcsolati problémáik…

2012. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy éven még ne akadj ki, lehet, hogy pont az volt a baj, hogy ennyire kerested a kapcsolatot, minden eszközt bevetettél, hogy akadjon valaki, úgyis akkor jön majd, amikor nem számítasz rá. Én is kb. egy éve vagyok egyedül, de nem idegesítem magam rajta, ha úgy alakul, majd jön magától, mint eddig. Ezalatt persze nem azt értem, hogy arra várok, hogy egy lány bekopogtasson az ajtón, hogy "Helló, itt vagyok, most pedig járjunk!", csak, hogy feltűnjön valahol a közelemben egy olyan lány, akiért érdemes hajtani és megtenni mindent, hogy együtt legyünk. Ne görcsölj rá, aztán majd jön minden magától neked is. 22/F
2012. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésből kihallatszik a valóságtól elszállt nők gőgje, miszerint nincs NORMÁLIS pasi. Mit jelent ebben az esetben a normális? Az igényeknek maximálisan megfelelő. Ez nem normális. Az ország tele van normális férfiakkal, akiket te leszarsz. Azon pedig el se gondolkozol, hogy TE MIT TUDSZ ADNI a normális pasidnak? Miért pont téged választana, ha van jobb is? Azért vagy egyedül, mert az elvárásaid nincsenek összhangban az adottságaiddal. Jó reggelt.
2012. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Passz, nem tudhatom, hogy te mit cseszel el, azt se tudom, hogy én mit.
2012. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erre a gondolatmenetre, amit te is fejtegetsz, én kb 2-3 éve lyukadtam ki. Azóta nem görcsölök rá, és semmi gond. Mondjuk én nem is igazán szeretnék jelenleg párt, de egy időben, kamaszként azért jobban megvolt rá az igényem. Én nem adom fel és te se add, mert nincs is mit feladnod:) Én hiszem, hogy eljön az az idő, nálad is, nálam is, ez mindenkinél más. 22/F
2012. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez jut a másik oldalról, de majd alakul, ne add fel azért! ;)

Tanfolyamokon, hogy lehet ismerkedni?

2012. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

helyzetem hasonlo a tiedével..nekem másfél éve van ez,de nincs egy normális lány aki komoly kapcsolatot akar vagy bármi..mindenkinél csak a sex..

és nem tartom magam csúnyának csak egy pár dolgot szeretnék ami elég könnyen teljesíthető egy nőnek,de nem annak aki értelmetlen illetve buta...

én még nem adtam fel a reményt és te se tedd azt...és hidd el betoppan majd a herceged....


23/F

2012. nov. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!