Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy furcsa kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy furcsa kérdés, de lehet érezni egy fiú csókjából a szándékait? Úgy értem, hogy komolyan tetszel-e neki vagy csak játszik veled. Csak normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azt csak a d.gás után lehet érezni!
2012. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Akármilyen hihetetlen, nem fejlesztünk ki különféle csókokat az egyéjszakás kalandoknak vagy a nagy Ő-nek ;)
2012. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagy átlagban mindenkinek megvan, hogy hogyan csókol, és akár a nagyő vagy, akár nem, ő úgy csókol, és kész.

Sőt!

Ha később jön más, a kapcsolatuk elején őt is úgy fogja csókolni, mint téged régen.

Majd később, ha már megtanulták egymást változik a dolog egy kicsit.

2012. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat :)
2012. nov. 28. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és nem csókolóztam fiúval, sőt nem is tervezem... De nálam max annyit érezhetsz, h milyen a hangulatom :D
2012. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
húha nem is tervezed? hogyhogy? csak hülyülök, am meg köszi neked is az értelmes választ :) van abban valami amit mondasz.
2012. nov. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!