Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A visszahódításról! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahódításról! Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! A problémám az lenne hogy közel egy hónapja dobott a csajom mondván hogy már nem ugyanaz minden és úgy érzi már nem úgy szeret! 7 hónapot voltunk együtt. A bizalommal sosem volt bajunk. Mindíg nagyon jól éreztük magunkat együtt!!! De mióta szakítottunk nem tudom feledni, puszta tárgyakról is ő jut eszembe, ha reggel felkel ő az első gondolatom, bátran állíthatom, hogy még nagyon szeretem! Az lenne a kérdésem, hogyan hódíthatom őt vissza? Nem érdekelnek az olyan hozzászólások, hogy hagyjam a fenébe minek nekem az exem....! Okos, bevállt ötletek bátran jöhetnek. Bármit meghallgatok ami segíthet :) Előre is köszönöm. :)

2012. nov. 30. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha még ő is szeret, akkor elég ha elkezdesz vele beszélgetni, ha már nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem fog menni.


Tudom, hogy nem vagy kíváncsi rá, de azért a szokás kedvéért hozzátenném: meg van az oka, hogy szétmentetek. Ha már nem szeretett úgy, akkor mit érnél el vele, ha visszakönyörögnéd magad? Voltam hasonló helyzetben, visszakaptam exem, bár nem szőttem terveket, és nem is tettem semmi extrát, a vége azonban nem lett jó. Még fél évig szenvedtünk egymás mellett. Ha visszamehetnék az időben arcon csapnám magam, hogy ne menjek bele és küldjem el a búsba.

Nem kell rám hallgatnod, de szerintem ha önmagadat adva nem tudtad magad mellett tartani, akkor felesleges erőlködni.

2012. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint az a srác, akit helyetted talált! Ugyanis akkor szokták ezt mondani a lányok, ha találnak egy jóképűbb pasit, és szeretnék rá lecserélni az aktuálisat.
2012. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem talált helyettem senkit ezt 110%-ra állítom!
2012. nov. 30. 11:32
 4/6 anonim válasza:
100%
Először is ne ess szét, kezd magad újraépíteni. Ha újra is kezdenétek majd a kapcsolatotokat, akkor nem a régit folytatjátok, hanem kezdtek egy másikat, amiben a régi hibák már nem szerepelnek. Én azt javaslom, ami nekem bevált: először is keltsd egy életerős pali képét, aki nincs megviselve a szakítás miatt, hanem éli az életét, sportol, társasági életet stb... a legnagyobb hiba, ha romantikus idézeteket posztolsz facebookra, mindenkinek panaszkodsz és az exedet nyálas sms--ekkel, hiányzol, gyere vissza hozzám típusú üzenetekkel bombázod. Nem. Adj magadnak 2-3 hetet, amikor nem keresed, addig összeírod egy papírra miért volt jobb vele, és miért jobb nélküle. Megnézed, hogy azok amik mellette tartanak, valóban megérik-e. Mérlegelsz: Miért is akarod visszahódítani? Miben hibáztál te a kapcsolat alatt? Valamit túlzásba vittél, esetleg elhanyagoltad? Az alatt, míg nem keresed (semmi féle kontaktot ne keress vele) szépen szedd rendbe magad és a gondolataid, járj a haverokkal sörözni, élj a hobbidnak stb stb, ami téged boldoggá tesz. Amikor letelt az a bizonyos 2-3 hét, keresd meg egy egyszerű telefonhívassal, és hívd el egy találkozóra, de nem randi, csak egy sima beszélgetés. Amikor találkoztok, legyél vidám, életerős, érdeklődj felőle, mondd el, hogy milyen tartalmas életed van, mennyit gondolkodtál magadról, mennyire erős is lettél. Majd a végén te köszönj el, mondd azt, hogy van egy kis dolgod (ezt azért, hogy ne érezze, hogy csak neki élsz és utána futsz, barmit felrúgsz miatta). Nem, van egy programod, de szívesen találkozom vele még, ha van kedve. A következő találkozón már hozhatsz fel szép régi emlékeket, elmondhatod, h mennyire hülye is voltál, h pl elhanyagoltad vagy bármi ami a te hibád volt, és mióta külön vagytok, rájöttél, hogy mennyivel töbet is adhattál volna. Fokozatosan vissza lehet hódítani, de csak ha nem mész az agyára, tökös vagy és vagány, hogy érezzen benned tüzet újra, ne másnál keresse mindezt. Ismét leírom, mindezt csak akkor, ha tényleg úgy érzed, neked ő kell. Én időközben rájöttem, hogy mi tényleg nem illünk össze, ezért ahogy újra összemelegedtünk, inkább visszavonultam. Rájöttem, hogy hosszú távon nem ő az, akire igazán szükségem van, mégha szerettem is. Néha kell tudni elengedni a másikat. Azóta boldog vagyok az új párommal, de neked sok-sok sikert!
2012. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Susi Diamond válasza:
100%

Vannak olyan kérdések, amikkel azért érdemes biztossá tenni, hogy nem csak azért akarod visszakapni őt, mert nem bírod a változást, vagy épp birtokolni akarod, hanem azért, mert valóban ő a neked legjobban megfelelő társ. Ha ezen túl vagy, és ezzel megerősítetted magad abban a kérdésben, hogy ez a lány az, akivel akár az egész életedet is leélnéd, akkor csináld végig a Szeresd vissza! programot. Ez 27 napig tart, és minden lehetséges módot felhasznál ahhoz, hogy visszaszerezd az exedet, kezdve az idevonatkozó tanácsokkal, folytatva meditációkkal és sok más mellett varázslatokkal teszi biztossá a végeredményt.

Sok sikert!

2013. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%

Szia!

Kérdezném a kérdezőtől,h.hogy alakult a történeted?

Tudtál, próbáltál tenni valamit?

2014. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!