Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az első csók? 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók? 12 éves lány vagyok és nagyon érdekelne

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát még várasson magára kb 1-1.5 évet;)


amúgy meg ha szereted az Alkonyatot vagy a romantikus filmeket, akkor csalódás lesz:D nem fog emelkedni magától az egyik lábad, nem fog lemenni a nap a háttérben, nem fognak megtapsolni, sem lufik nem fognak felemelkedni

viszont esélyes, hogy nyálas leszel, és harapni fogod a másik száját

de amúgy jó lesz, de maga a tett nem fog elrepíteni, talán inkább az érzés, hogy megtörtént:) de csak ha fülig szerelmes vagy, és a másik személy is!!!!

2012. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyetértek. a filmeknek nem szabad hinni :D az enyém olyan semmilyen volt...
2012. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1# vagyok

az én első csókom egész jó volt, bár nagyon paráztam és a hátam megdöglött, mert olyan lehetletlen tartásban voltam (padon a mellettem ülő felé csúszva, úgy, hogy egy helyben ültem:D)

a mostani páromnak én adtam az első csókot, így neki sörízű lett az első csókja:D

2012. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát olyan elmondtahatlanul k*rvajó:Dde nem mind1 hogy szerelmből történik meg avgy fogadásból...:) az első szerelems csókom egy garázstetőn...estefele...csak ő meg én...hmm:)elég jó volt.am ne izgulj:D jó lesz:D
2012. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a komenteket!!

Nem most szeretnék még csókolózni majd 14-14.5 évesen és tudom hogy nem valós az amit mutatnak a filmekben de attól függetlenül nagyon szép.

Nem várok sok mindent az első csóktól csak aszt hogy azzal az emberel legyen kit igazán szeretek!

2012. nov. 30. 17:48
 6/12 anonim ***** válasza:

óó, helyes:) szimpivagy:D

mondjuk a nyelvtanod nem a legjobb, de elég ha az élethez okos vagy:)

2012. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. nov. 30. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:

jaj egyem a szíved :D engem is érdekelt már akkor is, de olyat mait tényleg akartam még nem kaptam, majd mostanság xd

f19

2012. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon jóóó volt :3 leírhatatlan, olyan jóó érzéssel tölt el még most is amikor visszagondolok :D
2012. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Emberek ***** válasza:
Tisztán emlékszem az első csókra. Igaz nem is volt olyan rég. Felemelő érzés volt :) Ráadásul a dunaparton
2012. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!