Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele olyanba, aki külsőre nem az esetetek? Az én helyzetemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már nagyon régóta barátok vagyunk (kb 6 éve) és ő saját bevallása szerint már nagyon régóta többet érez, mint barátság, de csak 2 hónapja kezdett el 'lépegetni' a komolyabb dolog felé. Udvarolgat, iszonyat édes, nagyon-nagyon, tényleg. Viszont egy bökkenő van: nem az a pasi-ideál, aki nekem be szokott jönni, sőt, ha nem ismerném ennyire közelről, azt mondanám, hogy nagyon béna pasi. Viszont ahogy viselkedik velem, mindent felülmúl és úgy érzem, hogy készen lennék egy kapcsolatra vele, de még mindig kicsit bizonytalan vagyok. Ti hogyan cselekednétek a helyemben, milyen szempontok szerint döntenétek? Mindenféle véleményt elfogadok. Külső/belső?

2012. nov. 24. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jól esik a figyelem amit kapsz tőle. amint ez az érzés elmúlik dobod. történet vége
2012. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a külseje, ha te szereted, és ő is szeret téged?
2012. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt.
2012. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha már azt érzed h képes lennél vele kapcsolatot létesiteni az jó. nem a külsö a lényeg. nekem egyik pasim se vcolt az ideál mégis imádtam öket. persze volt h idöközben kialakult h mégse az igazi mert alacsonyabb, és vékony is, nem éreztem mellette védettnek magam. ezek nekem fontosak,de lényegében nem akülsö motivál. hanem amit te is érzel. ha valami meg nagyon zavar az késöb ki fog ütni és legalább tanulsz belöle. vágj bele.
2012. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy szokott lenni, hogy külső megfog, belső megtart, de a te esetedben a belsője fogott meg. Szerintem mindenképp adj a dolognak egy esélyt, hisz csodás szerelem lehet belőle!
2012. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Egy hete jottunk ossze ugy igazan, de nem tudom. Ha vele vagyok, akkor ugy erzem, hogy nem szamit semmi mas. Viszont amikor nem, akkor meg ramtor a bizonytalansag. De hianyozni, hianyzik.

En arra gondolok, hogy adok neki idot, kb 1-2 honapot. Es meglatjuk hova fejlodik a dolog. Csak attol tartok, ha esetleg ugy dontenek, hogy bocsi, de megse, az tenyleg teljesen osszetori. Bocs, jobb valaszt nem tudok.

2012. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok még az adatok is stimmelnek :D

a 6 év meg a 2 hónap :D

bár nálam ez fordítva van pont :D


de szerintem mindenképp megérne 1 próbát.

2012. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel úgy lenne, ahogy az első írta. Pár hónapig minden rózsaszín, aztán kapcsolat vége, valószínűleg a barátsággal együtt. (Tapasztalat)
2012. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi sajnos eléggé felejtős...
2012. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt az esetem, de később halálosan beleszerettem.
2012. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!