Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kérdés mindenkinek szól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés mindenkinek szól! Szerintetek ha 13 évesen 182 cm vagyok hogyan állíthatnám meg magam a növésben? Csak azért mert sok helyes lányt ismerek csak ők túl alacsonyak és engem zavar ha nagy a magasságkülömbség.

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 15:30
1 2
 1/15 Bratilla ***** válasza:
41%
Hidd el, nem kell, hogy megállítsd magad. Fiúknál a 182 cm, amúgy sem magas, inkább átlagos, ha ennél magasabb leszel, annak csak örülj. És a magas lányok amúgy is szebbek, így legalább illenek majd hozzád. :) Sokkal jobb ez, mintha alacsony lennél.
2012. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi csak engem nagyon zavar.

Mégis hogy nézne ki hogy ha lesz valakim és találkozunk tisztára le kell hajolnom hogy puszit adjak neki vagy ilyesmi.

Meg azért zavarban lennék azért is hogy mekkora a magasságkülömbség köztem és a lány között.

2012. dec. 1. 15:35
 3/15 anonim ***** válasza:

nem zavarjon a magasságkülömbség, egyszerűen kérdd meg a helyes csajszit akivel járnál hogy hordon magassarkút, mert az milyen szexi...

és a lányok még szintén nőnek 13-14 évesen, én 14 évesen majdnem 10 centit nőttem, szóval nem biztos hogy mind alacsonyak maradnak.

2012. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, minden lánynak a magas srácok jönnek be. Minél magasabb vagy, annál jobban tetszel még a pici lányoknak is.
2012. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a kommenteket megy a zöld pacsi.

Megpróbálom elfogadni hogy ekkora vagyok de égis hogy álljak le a növéssel?

Akármilyen módszer érdekel.

2012. dec. 1. 15:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha találnék egy ilyen magas pasit..lány létemre 180cm magas vagyok..
2012. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hány éves vagy és hol laksz? :D

Komolyan.

2012. dec. 1. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden korodbeli lány egy magas fiúra vágyik, hidd el ez nem hátrány!:) És a 182cm nem is olyan durva én örülnék ha a fiú 20-25cm-el magasabb lenne nálam.Én csak 157cm vagyok amúgy.:D 13/L
2012. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

jó csak mondom engem zavarna nagyon ha csak a vállamig ér szegényke.

Olyan nagy lónak érzem magam...

Hogyan "szarjak rá" erre a problémára?

Tudtok ötletet?

2012. dec. 1. 16:22
 10/15 A kérdező kommentje:

Amugy ha érdeklek valakit irjon rám Privátban és adja meg az E-mail címét.Ott megismerkedünk:)

Én gyöngyösi vagyok úgyhogy lehetőleg a környéken legyen az a valaki akinek kellenék.

E-mailban mindent elküldök magamról.

2012. dec. 1. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!