Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pista8765 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba de ő nem tudom hogy tudja-e. Most hogy jön a karácsony szeretném felhívni a figyelmét magamra. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit... Hívd el randira! :)
2012. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csaszi ***** válasza:
100%

Kérd meg egy barátodat, hogy vegyen fel téged kamerával amikor a lány nevét a hóba pisiled! A hó ingyen van... pisilni meg mindenki szokott...! :D

Mindent megtud rólad a lány amit szavakkal nem tudnál elmondani neki :)

2012. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nálam még nincs hó!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 3. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél neki semmit, vagy legalábbis ne intézd el ennyivel. Ha egy lány kap egy sráctól egy ajándékot, aki egészen addig nem jelezte kellően egyértelműen az érdeklődését, akkor az ajándék csak egy ajándék lesz, te pedig egy furcsa srác, aki látszólag érdeklődik iránta, de mégis gyáva volt ezt nyilvánvalóvá tenni.


Az első válaszolónak igaza van, azzal többet nyersz, ha elhívod valahova, akár csak sétálni a környéken. Sokkal különlegesebb lesz, mint egy személytelennek tűnő ajándék.


Ha az ajándék csak azért kell, mert szeretnél egy indokot arra, hogy közelebb kerülhess hozzá és felhívhasd magadra a figyelmet, akkor inkább adj neki ajándékba egy meghívást valahova. Írj neki egy szellemes meghívót kézzel, tedd bele egy szép borítékba, és add oda neki mondván, hogy ez a karácsonyi ajándéka tőled. Írj a levélbe valami ilyesmit: "Ez a kupon feljogosítja a használóját egy sétára a városban, egy sütire egy cukrászdában, és egy csomó mosolyra azzal a személlyel, aki ajándékozta. A kupon felhasználható idén decemberben."


Egy másik ötlet: ha pest-környéki vagy, hívd el sétálni karácsony előtt Szentendrére a karácsonyi vásárba (baromi hangulatos és szép), vagy ha máshol élsz, akkor valami közeli karácsonyi vásárba. Menjetek este, amikor vannak fények. :) Ha akarod, ott vehetsz neki valamit, ami épp megtetszik neki, de az is elég, ha meghívod egy forraltborra vagy egy rétesre.


A legfontosabb, hogy élvezze. Mosolyogjon sokat, akkor nyertél. :)

2012. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pali1977 ***** válasza:
Én is támogatom az ötletet. Ne vegyél neki még semmit! Nincs annál kellemetlenebb, amikor esetlegesen nem fogadja el az ajándékodat. Mielőtt bármit teszel derítsd ki, tetszel-e neki. Legyen vér a pucádba, menj oda hozzá, kérj randit! Ha találkozni akar veled, akkor már lehet szó valami apró figyelmességről karácsonykor :) Sok sikert barátom :)
2012. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtudta hogy szerelmes vagyok belé és úgy tudom hogy utána nem szólt semmmit.akkor az most jó vagy rossz?
2012. dec. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!