Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire nagy bűn lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagy bűn lenne, hogy nem kellek miatta már senkinek sem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, igen. Vannak rossz napjaim, igen. Nem vagyok mindig toppon, elismerem. Ezt hisztivel vezetem le, és az se segít rajta, hogy alapból kedvelem a vitázást. De ez miatt nem lehet engem szeretni? Ez elég ok arra, hogy képtelenség legyen velem együtt lenni?

Már sokadszorra utasítottak vissza, szakítottak velem ez miatt. Változni akarok, vissza akarom fogni magam, de komolyan, fiúk, ez ennyire nagy katasztrófa? Szeretek, tiszta szívből, nem csalok meg senkit, a hisztit és a veszekedéseket leszámítva tényleg ideális barátnőnek tartom magam. Mindenkinek csak és kizárólag ezek voltak a bajai velem. Hát tényleg ekkora bűn ez?



2012. dec. 3. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha most olyat írok ami nem tetszik neked, akkor hisztit fogsz csapni?
2012. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

dehogy bűn :)

aki nem fogad el így az bekaphatja :) olyat kell keresni aki úgy szeret ahogy vagy :)

2012. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha mindig veszekedsz vele, akkor csodálkozol hogy azt hiszi, hogy nem szereted?
2012. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Anyám után, nem vágyom még egy ilyen nőre, bocsi.
2012. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nemsoká 20 leszek. És nem, írhatsz olyat, ami nem tetszik, azon nem akadok ki. De sok apróságon igen, bár mint mondtam, ezen igenis tervezek változtatni...

de eddig akit szerettem, és tovább együtt voltunk, azok az elején mind nagyon jól érezték velem magukat, tényleg szerettek, nem csak mondták... de ezek voltak az indokok, amiket megemlítettek szakításkor. elvileg ezek miatt ki lehet szeretni valakiből? akkor egyáltalán hogy szeretsz bele? én nem titkolom, rögtön az ismerkedési fázisban szólok előre, hogy hajlamos vagyok a hisztire és a veszekedésre...

2012. dec. 3. 19:07
 7/17 ktk312 ***** válasza:

a női hisztéria kibírhatatlan. Lehet ez az oka h inkább koleszos vagyok, elkerüljem anyámat meg nővéremet T_T


Ne legyél hisztis p*csa, lehet csinálni, de ne mindig

2012. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"...alapból kedvelem a vitázást". Nézd, nem mindenki szereti, hogy minden szavába belekötnek, vagy hogy állandóan vitatkoznia kell valakivel (nem tudom, milyen gyakran "szólogatsz be" másoknak). Az egy dolog, hogy megbeszélitek a problémáitokat, de a hisztizés nem ez a témakör. A hiszti és a veszekedés pont elég ahhoz, hogy felőrölje a másik idegrendszerét, vagy egyszerűen ráunjon arra, hogy mindig ezt kell hallgatnia. Ha vannak problémáid, akkor azt beszéld meg normálisan valakivel, lehet az a barátod is. Hidd el, szép szóval többre mész, és meg fognak hallgatni. Egy idő után nekem is elegem lenne abból, hogy állandóan rajtam csapódik le minden, még akkor is, ha nem vagyok hibás semmiben. Alapvetően segítőkész ember vagyok, és meghallgatom mások problémáit, de az állandó hisztizést és veszekedést képtelen lennék elviselni (főleg ha indokolatlanul b*szogat engem valaki, és utána még bocsánatot sem kér). Azért viszont nem haragudnék, ha valaki úgy állna oda elém, hogy "voltak/vannak problémáim, szeretném veled megbeszélni, ami nyomaszt". Egy idő után még annál is elszakad a cérna, aki egyébként birkatürelmű, hosszabb távon szerintem senki nem képes ezt elviselni (hát még ha őt is nyomasztják az egyéb gondjai).
2012. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mellettem lenyugodnál! :DD

Legalábbis mellettem valahogy elcsendesülnek a dolgok... :D


20/f

2012. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a veszekedést leszámítva mindig kimutatom, éreztetem és még mondom is, hogy szeretem a párom (már ha éppen van, és tényleg szeretem). nem állandó jellegű a veszekedés meg a hiszti, csak gyakori. És néha tény, eléggé indokolatlan. De ezekért utólag bocsánatot szoktam kérni.
2012. dec. 3. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!