Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még sosem volt komoly kapcsolatom. Külsőleg azt kell rólam tudni, hogy duci testalkatú vagyok. Sokszor úgy gondolom, hogy ez miatt nem kellek a férfiaknak, de aztán látok nálam sokkal kövérebb lányokat pasival és ekkor megkérdőjelezem a dolgot. Egyébként ápolt és tiszta vagyok, az arcomat sokszor dicsérik, hogy szép. Sminkelni mondjuk nem szoktam magam, a hétköznapokban suliban nem látom értelmét.

Belső tulajdonságaim... kezdjük ott, hogy mosolygós vagyok. Úgy gondolom, hogy az embereknek jól esik, hogy ha beszélek velük, akkor ne legyek lehangoló. Valahogy ez a természetemből fakad. Egyébként barátkozós típus vagyok. Szabadidőmben rajzolok vagy olvasok.

Persze szeretek kimozdulni. Szeretek eljárni kiállításokra, moziba. De bulizni is szoktam menni, felénk van lehetőség nyáron este a szabadban nyílt helyen szórakozni, ott is rengeteget voltam (azért szeretem jobban mint a diszkókat, mert itt sokkal könnyebben lehet ismerkedni és beszélgetni, mivel nincs hangos zene). De barátnőimmel is sokszor megyünk pl. kávézókba.

Tehát úgy érzem, hogy az emberek kedvesnek látnak, és ki is szoktam mozdulni.

Egy olyan srácot keresek, akivel el tudok beszélgetni komoly témákról is (pl. politika, mindennapi élet) és nem csak zenéről vagy filmekről tudunk beszélgetni. Külsőleg sincsenek nagy igényeim. Mégis, még egyszer nem találkoztam olyan sráccal aki érdeklődött volna irántam. Volt olyan, akivel nem hogy komolyabb témákról, de semmiről nem tudtam beszélgetni, mert rögtön találkozáskor letámadott, hogy csókoljam meg, mert régen volt már lánnyal. Sajnos sikerült még két hasonló sráccal is összefutnom. Ezek után úgy érzem, hogy tényleg nem kellek senkinek, max azoknak akik magányukban nem találnak jobbat :S Persze napközben próbálok vidám lenni és nem kimutatni, hogy mit érzek, de este szörnyen érzem magam és úgy érzem, sosem fogok párt találni.



2012. nov. 20. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy.. Össze fog ez jönni, és akkor amikor nem is gondolsz erre...
2012. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az igényesebb és kevésbé felszínes embereknek nagyon nehéz párt találniuk a mai világban. Az emberek többsége nem akar időt és energiát fektetni a beszélgetésbe, az ismerkedésbe, sokan meg eleve csak "azt" akarják (lányok is). Aztán vannak, akik már csuklóból lerázzák a másikat, az hiába akar normálisan közeledni, beszélgetni, vannak, akik rózsaszín ködfelhőben élnek, és irreális elvárásokat támasztanak másokkal szemben, vannak, akik önbizalomhiányosak stb. Lehet, hogy benned is van némi szorongás, gátlásosság, és ez érződik is a viselkedéseden. Nem tudom, csak tippelek. A másik ok meg talán az lehet, amit mondtam az elején, hogy ebben a rohanó világban a legtöbben nem állnak le beszélgetni, sőt: egyáltalán nem is érdekli őket a másik ember.
2012. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2012. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia,


én is hasonló helyzetben vagyok. Olyan lányt keresek, akivel tényleg lehet beszélgetni komolyabb témákról is. Meg akikkel megtalálom a közös hangot. :)

Ahogy idősebb lettem, rájöttem, hogy a külső kevésbé fontos. Sokkal inkább a belső értékek és a két ember közötti harmónia számít.

Az, hogy milyen a testalkatod, nem számít igazából. Lényeg, hogy Te egy egész legyél, ahogy vagy. :)


f 20

2012. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: köszönöm, csak ezzel az a baj, hogy évek óta ezt mondom magamnak :S

2. válaszolónak: mondjuk lehet benne valami. Bár mikor fiúkkal beszélek, nem egyből arra gondolok, hogy milyen jó lenne összejönni vele, szimplán csak barátkozom.

3. válaszolónak: egri vagyok. Mondjuk az is ronthat az esélyeimen, hogy nem nagyvárosban élek.

4. válaszolónak: köszönöm :)

2012. nov. 21. 00:16
 6/10 anonim ***** válasza:
24f vagyok ... eddig meg nem volt barátnőm, úgyhogy meg nem késtél el, hogy találj valakit :)
2012. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blazer X ***** válasza:

Szerintem veled nincs semmi gond. :)

Azokat meg magasról sz*rd le, aki a testalkatod miatt piszkál. (vagy üljél rá a szájára egyszerűen :D )

Én azért vagyok mérges, meg néha a hajamat tudnám tépni, hogy a legtöbb magányos csaj a felső régiókban élnek, én meg itt Délkeleten, Hódmezővásárhelyen élek, és egyszerűen nem találok olyan magányos csajt, aki bejönne nekem külsőre.Nem azért mert túl válogatós vagyok, hanem nekem is van egy "szintem" amit nézek a lányokban. Nem kell nekem a nagyon karcsú, nagy mellű csajok. Elég ha átlagos testalkata van, vagy egy kicsit teltebb, engemet nem zavarna, de ha tényleg nagyon nem jön be külsőre akkor nincs értelme az egésznek. :S Jó! Tudom, igen hogy a külső nem minden, és ismerni kell a belső tulajdonságokat is, de így, hogy nincs is lehetőségem ismerkedni itt vásárhelyen, mert a fele vagy foglalt, vagy C kategóriás csaj. Abból meg köszönöm nem kérek.

2012. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
írj egy privit és beszélgessünk ;)
2012. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Blazer X ***** válasza:
Utolsó, ezt kinek írtad? :)
2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv!

Ha gondolod, akkor összejöhetünk!

28/F

(Bp.)

2012. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!