Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alacsony lányok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok tényleg nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és 158cm, nőni már nem fogok:( azt vettem észre h az alacsony srácoknak a magasabb csajok tetszenek és kb. az olyan alacsony lányokat mint én meg semmibe nézik..

a magas fiúknál meg nem merek kezdeményezni mert náluk sztem még annyi esélyem sem lenne:( volt egy srác aki nagyon tetszett és bepróbálkoztam nála de elég durván visszautasított hogy neki nem tetszenek a "kislányok" meg ,h úgy nézek ki mint egy 12 éves és úgyse találok magamnak pasit... és ez a srác kb. 5 cm-el volt magasabb nálam.. igazából az is a baj hogy nagyon vékony vagyok és az arcom is kislányos de ezzel nem tudok mit csinálni.. nem szeretek sminkelni és nem akarok 10cm-es kényelmetlen magassarkúban szerencsétlenkedni azért hogy idősebbnek tűnjek.. szóval nem szeretnék megváltozni hanem olyan párt szeretnék aki elfogad úgy ahogy vagyok.. vannak egyáltalán még olyan srácok akiknek bejönnek a vékony és alacsony lányok? oh és bocsi hogy ilyen hosszú lett:)


2012. nov. 29. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Én 187 cm magas,elég nagy darab,izmos srác vagyok.Én nagyon szeretem a pici lányokat,hozzám tudnak bújni,és nagyon aranyosak:)

17/F

2012. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


remélem ez a kép elég ösztönző :)

2012. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség mindenkinek megvan a saját ideálja valakinek nagyon be jön valakinek meg kevésbé.
2012. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Én 160 vagyok és semmi problémám nem volt a párkereséssel a magasságom miatt:)
2012. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem olvastam el, de butaság. Az alacsony lányok is kellenek a férfiaknak, sőt jobban mint egy magas lány.
2012. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ez tudod mekkora hülyeség?a legtöbb fiúismerősöm folyton pici vékony lányokat akar összeszedni.a másik fele meg pont az ellenkezőjét,de hát mások vagyunk

szóval,nagyon,de nagyon sok olyan srác van,akinek bejönnek a pici vékony lányok,naponta van itt vagy 10ilyen kérdés,hogy "hol találhatnék egy aranyos,vékony,pici lányt magamnak"

az olyan magasakat,mint én (180cm) nagyon sokan megnézik,de a magasságunk miatt-is-a legtöbb esetben a pasik nem mernek kezdeményezni.

nekem is nagyon kislányos arcom van,de szerintem ennek csak örülj :)

2012. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Hanariko ***** válasza:
figyu, aki ilyen miatt, amiről nem tehetsz (márpedig a magasságodról, a kislányos arcodról és alkatodról k*rvára nem tehetsz) lepattint vagy lenéz vagy semmibenéz, azzal nem kell foglalkozni. Nem is érdemes arra, hogy kapcsolatot kezdj vele... olyannal ismerkedj, aki nem ilyen felszínes, vagy "ne adj isten" mint az első válaszoló még kifejezetten szereti is az alacsony lányokat :D
2012. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
184 cm magas vagyok (férfi) a párom 160 cm. Szóval: igen, vannak srácok, akiknek bejönnek a vékony és alacsony lányok. :)
2012. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
nekem is bejönnek az alacsony lányok. szerelembe nem számit a magasság és a test alkat .18/F
2012. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

buta vagy, szerencsésnek érezheted maga hogy lányként ilyen kicsi vagy xP

Mondjuk nem ájulnék el tőled csak azért mert kicsi vagy, de még mindig vonzóbb mint egy nagyobb lány, ártatlanságot sugároz!

f19

2012. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!