Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne kinőni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kinőni ezt a fajta lustaságot?

Figyelt kérdés
Az baj, /elég paradox/ hogy lusta vagyok egy párkapcsolatra. Pedig szükségem volna rá, de nem megy. Akárhányszor összejövünk egy lánnyal max 1 hónap és vége van. Az ok mindig a lustaság, flegmaság, hogy megunom az egészet, mint mindent úgy általában. Jobb szeretek a magam ura lenni, nem bírom a kötöttségeket. Mindig azt csinálom amihez éppen kedvem van. Inkább szoktam simán dögleni, mint nyüzsögni. Sokszor lemondom a találkozókat, meg mindent halogatok. De ugyanakkor ezt én tudom, h ez egy bizonyos fokú éretlenség, hogy nem vagyok kész egy komoly kapcsolatra. A barátaim azt mondják, így vagyok jó, ahogy vagyok, majd benő a fejem lágya. De hogy tudnám ezt elősegíteni?

2012. dec. 5. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer fontos lesz számodra valaki, majd megváltozol. Ha meg ez marad fontosabb számodra, akkor meg neked igy a jo, minek véltoznod?
2012. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm is ilyen volt, pont ezért lett vége... És a szép hogy ő dobott engem. De nagyjából vázoltad a szitut.. Éretlen vagy, és legalább rájöttél hogy tényleg magadban van a hiba.

De kérdeznék valamit: hogy reagálsz(nál) arra, ha egy lány esetleg még a kapcsolat után is újra akarna, te meg ugye flegmulsz, már nem érdekel. Olyankor mit érzel? Esetleg lenne még esélye nálad?

2012. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igazán szabad ember, nem az aki azt csinál amit akar, ha nem az, aki nem csinálja amit nem akar!
2012. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem
2012. dec. 5. 15:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük Arisztotelész!
2012. dec. 5. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem éretlenség. Én is ilyen vagyok, huszonéves és nem érzem ezt gondnak. Az életem nagyjából rendben van, és nem vágyom olyan lányra aki egész éjjeleket akar a városban tölteni meg állandóan menni, unom az ilyet. Szóval ha jól érzed így magad, nincs ezzel semmi gond.
2012. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Há persze, én is mindig ezt mondom, h jó nekem így. De valahol magamat csapom be. Mer az ember alapvetően társas lény, mindenkinek szüksége van egy igazi társra. Azér mi flegmák is ismerjük be, h valahol legbelül azért nekünk vannak érzéseink, még ha nagyon titkoljuk is. Csak olyanok vagyunk mit a sündisznó. Inkább begubózunk a saját kis világunkba a többiek felé meg csak tüskéket mutatunk.
2012. dec. 5. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem mutatok tüskéket:D De most is van két lány aki akarna valamit, de nem akarok kapcsolatot kezdeni olyannal aki máshogy él mint én, nincs hangulatom az egészhez.
2012. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jellemfüggő. NEm vagy az az első füttyszóra ugró szolgalelkű tetűfajzat, ez egy szép dolog,hogy nem csicskulsz. Én is ilyen vagyok, hogy inkább csak elvárnék, de viszonban nem szeretek szinte semmit sem adni. Ezt nem növöd ki, mert nem kinövés kérdése, ez jellemfüggő. Igazából annyi a különbség közted és köztem, hogy te ilyen jellemmel még bele is vágsz a párkapcsolatba, és persz,hogy nem működik, én meg eleve bele se vágok, mert előre érzem, tudom hogy mindig ez lenne. Vannak olyan emberek akik hamarabb unják a dolgokat mint más. Ezt el kell tudni fogadni. Az átlagja az úgy 3 -4 év alatt unja a nőjét ki, aki meg híper változatosság híve, az akár hónapok alatt is gajravághatja a nőjét. Nem vagy az a szorgos családcentirkus ember ahogy én sem. Nem szeretsz igazán felelősséget vállani semmiért, mert minek? Úgy van az ilyen ember vele,hogy ott az a másik marha ,majd elviszi ő a belhét, majd megcsinálja ő, akkor minek én. Hagy szívjon ő nagyokat az életben, nekem ez köszönöm nem kell. Hidd el, nem biztos hogy ez a rossz hozzáállás. A felelősség sokszór nyűg, egy olyan kölönc, amihez az meberek csak erőltetett jópofát vágnak, de igazából belül érzik,hogy megbánták.
2012. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-e: Minden lépésednek van következménye. Most is, hogy nincs kapcsolatod,későbbiekre nézve.

A lényeg inkább nem jött eél az akire vársz. Ha szerelmes leszel igazából, meg fogsz változni, képes az ember erre.Jó nem azt mondom állandóan menni kell. Megbeszéled vele Te mit szeretnél ennyi. Viszont egyedül élni, nem jó. Házasságban éltem, már egy ideje nem. Így sem jó.

2012. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!