Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan fiú mit csináljon, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiú mit csináljon, aki szexuális kisugárzás alapján választ csajt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tetszik meg akárki, csak az, akinek bejön a szexuális kisugárzása.

Itt most nem a legszebb legk.rvasabb csajokra kell gondolni, csak valahogy vannak, akiknek érezhetően erős a szexuális vonzereje.

Nem tudom elmagyarázni jól, biztos van más is igy ahogy irtam



2012. dec. 5. 20:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha ez nem igy lenne, mert nem tetszik meg akárki mert sajnos nem a külsőre megyek, hanem erre a vonzerore.
2012. dec. 5. 20:31
 2/9 anonim ***** válasza:

akkor válassz ez alapján

jó, érem miről beszélsz, férfiban is van ilyen, aki nem a leghelyesebb, de valami marha nagy szexuális vonzereje van

2012. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így vagyok. Igaz én mostmár lassan egy éve megtaláltam az igazit. De most te itt mit akarsz megtudni?
2012. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Költözzön Csernobilba.


Esetleg Paks mellé...


Ahol nem csak a szexualitás sugárzik :D

2012. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy oltozhet egy melegitobe is, valahogy a vonzereje akkor is megvan, szeritem valamennyire érthető mit mondok.


Kedves Ursila!

A gond az, hogy Most egy ideje nem tetszett senki, aki meg bejött, lepattintott. Szóval nincs tolongás, ezért is lenne jó ezt az erzekemet kikapcsolni. A szexualitás amúgy sem minden.

2012. dec. 5. 20:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt akarom megtudni, hogy mit csináljak, hogy ne ez alapján keressek nőt?
2012. dec. 5. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit, nem tudsz más alapján nőt keresni, mint az alapján, ami számodra fontos.

Egyébként szerintem ez a szexuális kisugárzás érzése valamennyire kompatibilitást jelez, ha te megérzed az övét, akkor valószínű hasonló hullámhosszon vagytok. Szóval keresd csak az ilyeneket.

2012. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A legutóbbi is lepattintott, akkor nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Nekem ész szerint nem a szexualias a legfontosabb, és azt akarom h tudat alatt is igy legyen.

2012. dec. 5. 20:50
 9/9 A kérdező kommentje:
*szexualitás
2012. dec. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!