Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagy beteges dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy beteges dolog, ha ez is számít nekem párválasztáskor? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy facsarodottan fog hangzani az egész, de beleadok mindent, hogy érthetően le legyen írva. :D

Szóval... Ha viszonylag több időt eltöltök egy emberrel (legyen az férfi vagy nő), akkor nem csak róla alakul ki egy kép, hanem hatással van arra, hogy én milyennek érzem magam. Nem a konkrét személyem vagy tulajdonságaim érzem másnak, hanem olyan megmagyarázhatatlan benyomást érzek magammal kapcsolatban. Ez a benyomás pedig néha nagyon tud zavarni, mert vannak emberek, akik hiába rendesek, kedvesek, hasonló gondolkozásúak velem, egyszerűen nem tetszik amit magammal meg a szituval kapcsolatban elkezdek érezni, mert az már valahogy nem én vagyok. Mintha azon lennének, hogy más legyen a kisugárzásom... Fogalmam sincs, hogy miért van ez, de ha ilyenkor tovább erőltetem, akkor egyre inkább konkretizálódnak ezek a dolgok, és a vége az, hogy már belemagyarázom, hogy olyannak lát engem, amilyennek én érzem magam mellette, és ez elvileg nem mindig igaz.

Amióta ezzel a dologgal egyre több tapasztalatom van, párválasztáskor az elsődleges szempontok között lett nálam. Csak olyannal vagyok képes összejönni, aki a magammal kapcsolatos benyomásomon nem változtat, és nem agyalok ilyeneken, miközben az illetővel vagyok, és felszabadultan önmagam tudok lenni. Ez oké lenne, csak ilyen kevés van, aki pedig nem ilyen, az nagyon hamar kiesik az esélyesek közül, akikkel párkapcsolatban gondolkoznék.


Más is érzi, érti, amit írok, vagy hülyeség az egész, esetleg nyilvánvaló dolgokat rágok túl? :)


20/L



2012. okt. 21. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
hát én ezt nem érzem, szerintem szimplán h ülye vagy vagy fogyatékos
2012. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ryuuji válasza:

Igazából ezzel mindenki így van de a legtöbb embernek ez tudat alatt megy vagy nem elég intelligens h megfogalmazza.

Mondjuk lehet te már kicsit túlspilázod de valószínűleg csak azért mert azt hiszed ez fura.

2012. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oksi, ez is egy vélemény, én elfogadom. Lehet, hogy így van.:)
2012. okt. 21. 15:37
 4/15 anonim ***** válasza:
átlagos teljesen normális dolog kérdező.Nem vagy az,sőt szép vagy
2012. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1-esnek ment
2012. okt. 21. 15:37
 6/15 A kérdező kommentje:

# 4

Honnan veszed? :)

2012. okt. 21. 15:37
 7/15 anonim ***** válasza:
q bonyolult vagy.
2012. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet.:D
2012. okt. 21. 15:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Értelek, csak ahogy írod is: ...csak ilyen kevés van, aki pedig nem ilyen, az nagyon hamar kiesik az esélyesek közül,...Látni, hogí ahoz a mondáshoz tartod magad, miszerint a férfi jutalma a nő; a nő jutalma az a tudat, hogy ő a jutalom.

A házasság pedig arról szól, hogy megoldjuk azokat a problémákat, amelyek aznélkül nem keletkeztek volna.

2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fúúúúúúúú nagyon fárasztó lehetsz..én sosem járnák ilyen csajjal :/ már ez is sok volt
2012. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!