Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ember tényleg megérzi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember tényleg megérzi, ha megtalálta élete párját?

Figyelt kérdés

Lehet,elég bugyutának tűnhet,és én sem hittem ebben,mert úgy gondoltam eddig,hogy nincs szerelem első látásra,és hogy az érzelmek kialakulásához legalább fél-1 év kell.

Volt egy hosszú kapcsolatom,tényleg nagyon szerettem a srácot,mégis hiányzott valami(így utólag).Aztán jött a bizonyos Ő.Nem tudok róla sokat,de már az első találkozásnál úgymond lenyűgözött(akkor még nem tudatosult).Aztán kb a 4. találkozás után vele álmodtam,meg is lepődtem magamon.De aztán hitetetlen módon elkezdett érdekelni.Ennek már 2 éve.Annyira kellemes a kisugárzása,annyira nyugodt vagyok a közelében mint még senkinek.Előtte,utána sem találkoztam hasonlóval.Pedig nem vagyok már tini,és közben összejöttem 1-2 sráccal,volt köztük olyan,aki tényleg tetszett,és mégsem éreztem még csak hasonlót sem.

Próbáltam normális kapcsolatot kialakítani az elmúlt időben,megadtam az esélyt akkor is,ha mondjuk elsőre nem is igazán tetszett a srác-persze kár volt,mert elég nagy lelki sérülést okozott később,valahogy az ő közelében megéreztem ez a negatívumot.

Sokszor csak ehhez a férfihoz hasonlókat keresek és azt hittem majd így pótolhatom,de nem megy.

Összejönni vele bonyolult,majdnem lehetetlen,mert olyan a kapcsolatunk és nem egy korosztály vagyunk.

Ti jártatok már hasonló helyzetben? Az érdekelne,hogy éreztétek-e már hasonlót,illetve megvalósítottátok akkor is,amikor lehetetlennek tűnt?

Olvastam már itt 1-2 hasonló sztorit,kiváncsi lennék még hasonlókra.



2012. júl. 31. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
igen,velem is tortent hasonlo,kb.1evvel ezelott.Itt a neten egy kozossegi oldalon ismerkedtunk.Hozzateszem,en sem hittem az elso latasra szerelemben...stb...stb...Szoval bejelolt a pasi,na mondom mar megint ki ez?Amikor meglattam,szo szerint nem tudtam levenni rola a szemem,annyira lenyugozott:)Csodalatos volt.Elkezdtunk levelezni,honapokon at,meg nem talalkoztunk,de dobogo szivvel vartam az uzeneteit.Megbeszeltuk,h.talalkozunk,es eljott a randi napja.Mikor megpillantottuk egymast,mindketten ugyereztuk,h.megallt a levego.Azt hittem ott helyben elajulok..Eletem legszebb napja volt.Csodalatos napot toltottunk egyutt.Nem volt kozottun szex,erzelmi alapon mukodott az a nap,pedig nem mondom,h nem akartuk,orulten beleszerettem,es o is...Sajnos az en hibambol nem foltathattuk a kapcsolatot,nem ertem ra,h.kapcsolatot alakitdak ki barkivel is:((a mai napig szeretjuk egymast,messzirol
2012. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a mesét a királyfiról! Egy emberhez több passzol, és van akikkel kiemelkedőbben jobb.
2012. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!