Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galaxyace kérdése:

Van még remény?

Figyelt kérdés
van egy lány oszt.társ akinél énis és a többiek is azt hitték h ő is többet érez irantam. 2hónapja keztem el vele beszelgetni elèg kozel kerultem hozza. talalkoztunk is sulin kivul. annyit tudni kell h nála nem a külső számít, és nem flegma típus.viszont nem érez többet jelenleg. hitegetni nem akar .ő sem tudja h kifog e benne alakulni több is.azt is tudni kell h ő csak olyannal jár akibe tenyleg szerelmes. ha sztetek megszakitom vele egy ideig a kapcsolatom teljesen, akkor később előtörhetnek benne az érzések?annyi tuti h hianyozni fogok neki.. sírt h nem birná ha megint nem beszélnénk mint multkor meg h nagyon fontos vok neki. de énpedig nem szeretnek csak a barátja lenni mert igy sztem nehezebben fordulna át többre a dolog. sztetek jol dontottem h szunetet tartok?

2012. dec. 7. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"sírt h nem birná ha megint nem beszélnénk mint multkor meg h nagyon fontos vok neki."


He? Nem érez irántad szerelmet, de ilyeneket tesz?

2012. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas.
2012. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen . multkor is ez volt h nem akar elvesziteni es sirt. tobbiek se értik. sztetek ez ráébresztheti a dolgokra?:D
2012. dec. 8. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem be kéne verned neki, aztán kiderülne utána merre.
2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülye a csajod!
2012. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!