Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el? Biztos vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Biztos vagyok, hogy ez lenne a legjobb de, ha egyszer nem tudom?

Figyelt kérdés
Nyáron júniusban voltam egy táborban és beleestem egy nálam 1 és fél évvel idősebb fiúba csakhogy bár egy táborhelyen voltunk mégis el voltunk különítve ugyanis két különböző csoportba jelentkeztünk.Minden nap láttam mégsem beszéltem vele csak egy haverjával. Tőle tudtam meg a nevét stbt. Aztán véget ért a tábor és megpróbáltam elfelejteni, de amikor már naponta csak ritkábban gondolok rá és kezdem elfelejteni, akkor feltűnik és elég egy pillantást vennem rá és megint összeomlok vagy reménykedek. Egy hete például a villamoson álltam és a párhuzamos sínen lévő villamos ajtajának támaszkodva állt. Mindegy, hogy hogy, de mindig felbukkan csak épp beszélni nem tudok vele. Nem bírom már sokáig magamba fojtani és tűrni. Tudom, hogy gyerekes vagyok, de azért kíméljetek!

2012. nov. 5. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jártok véletlenül egy iskolába?Mert akkor többször összefuthatnál vele....
2012. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem! Kitelik tőlem, hogy olyan fiúba esek bele aki elérhetetlen!
2012. nov. 6. 17:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bár többre számítottam.:(
2012. nov. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!