Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiány! Hasonló eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány! Hasonló eset veletek? Tovább lenn.

Figyelt kérdés
Miután találkozom valakivel és nem jön össze valamilyen oknál fogva a kapcsolat és visszautasítást,nemtetszést tapasztalok úgy érzem bennem van a hiba, h valamit nem jól csinálok...ilyenkor semmilyennek érzem magam és nemkívánatosnak úgy érzem nem vagyok elég szexi és jó...pedig csinos vagyok és normális...(nem beképzeltségből) Elmegy az önbizalmam!!! Ilyenkor mi a teendő? Ti is éreztetek már hasonlót?
2011. dec. 4. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát persze ki nem, az egyetlen megoldás hogy próbálsz pozitívan gondolkozni magadról. Ha csak az segít akkor hibáztasd a másikat magadban hogy ő a hibás nem te.
2011. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A szerelemt nem lehet erőltetni. Egy lány összejöhet egy szépfiúval, mert tetszik neki, de a szerelem nem biztos, hogy megjön.


Ha nincs szerelem nincs értelme a kapcsolatnak (szerintem), és én valahogy nem szeretek bele csak úgy fűbe fába.


Ez nem a te kudarcod.


22/L

2011. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem is volt soha önbizalmam, és igen

18/f

2011. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkivel előfordul. Nem tetszhet mindenki mindenkinek. Ilyenkor arra kell gondolni, hogy valakinek igenis tetszel, csak lehet, hogy Te nem tudsz róla. Szedd össze magad! Fiatalnak tűnsz, sok csalódásod lesz még, nem szabad mindegyik után a padlóra kerülni. Te is fogsz találni akinek Te leszel a legszebb. Fel a fejjel! :)
2011. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen én is pont ugyanígy érzem magam. egyből az jut eszembe, hogy "nem vagyok elég jó"...

ilyenkor írok egy új edzéstervet és megnézek egy jó filmet. iszok egy pohár kakaót és gyújtok néhány gyertyát. ez a környezet megnyugtat.

2011. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. A hibát én is keresem, dde utána rájövök, hogy biztos azért alakult így, hogy valaki jobb vár rám. Fel a fejjel, lesz jobb is. Elő a kedvenc zenédet és táncolj!
2011. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen a zene és a tánc mindig segít és önbizalmat ad!
2011. dec. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!