Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akivel próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim08 kérdése:

Van egy fiú, akivel próbálok ismerkedni. Ezzel nem is lenne semmi gond, ha nem lenne ilyen passziv. Még nem találkoztunk, interneten keresztül beszélünk még. Barátnőm ismeri, mondott róla pár dolgot. Szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy tök lelkes vagyok,meg minden,de mégis úgy érzem,hogy csak kényszerből válaszol nekem. Már többször megkérdeztem,hogy nem zavarom-e.Azt mondta ha zavarnám megmondaná. Nagyon népszerű a sulijában,csajozós,és elvileg flegma is. Most "nyomulnom" kéne,vagy mi? Nem akarok +egy lány lenni a többi között. Hogyan keltsem fel az érdeklődését? Normális válaszokat kérnék! :) 17/L

2012. dec. 9. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő szokott keresni? Érdeklődik irántad? Ha folyton csak te keresed, akkor vedd a lapot, mert akkor nem igazán érdekled.
2012. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő is valamennyire érdeklődik irántam,vissza kérdez. Meg még azt is megkérdeztem tőle,hogy akar-e egyáltalán ismerkedni. Erre azt mondta,hogy persze.
2012. dec. 9. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem,hogy rád szokott ő írni,vagy mindig csak te írsz neki? az elég nagy bunkóság lenne,hogy még vissza se kérdezne, ez azért kicsit alap(szerintem)
2012. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1X irt rám. Elég sokáig elbeszélgettünk,csak amilyen időközönként vissza ir...elég rossz. Meg van hogy látta amit irtam,de nem válaszol,max 3-4 óránként. Lehet én reagálom túl? Már annyira gáznak érzem magam...
2012. dec. 9. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azok alapján, amit leírtál szerintem nem nagyon érdekled. Próbálj meg ne írni neki, aztán ha ő érdeklődik irántad, vagy keres, akkor kezdeményezz tovább, de ha nem, akkor hagyd a francba. Ennyire ne fuss egy pasi után, találsz helyette mást is, aki tényleg érdeklődni fog irántad.:)
2012. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Alapjáraton nem futok fiúk után,de valahogy Ő más...Akkor várok egy darabig. Legszivesebben úgy megmondanám az őszintét neki...-.-
2012. dec. 9. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a nagyon népszerű, csajozós fiúkkal már megjártam párszor,úgyhogy azt ajánlom,hogy ne nagyon bonyolódj ilyenbe,mert könnyen csalódhatsz, ilyen fiúk után főleg nem érdemes futni,találsz sokkal jobbat:)
2012. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!