Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvassátok el, megéri! Nos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvassátok el, megéri! Nos szóval van egy lány kb 1 éve ismertem meg, már eleinte is sokat beszélgettünk, egyre többet találkoztunk is, volt olyan hogy egy héten 5-6szor találkoztunk?

Figyelt kérdés
utána kb 5 hónap ismerkedés után elcsattant egy szimpla szájrapuszi. szájra puszi, ilyenek volt kézenfogva járkáltunk meg minden, ez volt a helyzet 1 hónapig, utána a lány elment egy buliba és "összejött" egy palival, akivel állítása szerint csak smároltak és az nem is jelentet semmit, ez után egy hónapig nem beszéltünk, majd megkeresett, hogy mennyire hiányzok neki, minden napja rossz nélkülem és hogy szeret, utána össze is jöttünk, volt minden ami jó smárolás ilyenek majdnem egy hónapig, és most azt mondta hogy sose tekintet rám férfiként csak barátként és csak azért volt ez a szájrapuszi, majd az hogy összejöttünk, mert tudta hogy nekem ő nem kell barátnak csak mint a barátnőmnek, hogy megmaradjak neki mint barát mert nagyon megbízik bennem és nem akart elveszíteni, és így próbált megtartani, na most én tiszta ideges vagyok, bocs ha van valami helyesírási, fogalmazási hiba, de véleményeket kérnék, hogy most ez mi mert én ilyet még soha nem láttam te jó ég?
2012. nov. 19. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érte meg elolvasni.
2012. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se egy nagy történet. Találkoztál egy ostoba, önbizalomhiányos nővel, aki a testét tekinti szocializációs eszköznek (értsd: dugással szerez barátokat). Állj be a sorba.
2012. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nők csak a falkavezér szociális jó-fej férfiakat tekintik "FÉRFINAK"

Ebbe már nem fér bele a félénk szentimentális stb,,

Engem eddig mindig leépítettek volt hogy szó nélkül rettentően szánalmasnak érzem magam emiatt.

Engem sem tekintenek Férfinak a nők egyetlen egy nőben sem tudtam még soha tartós vonzalmat kialakítani még ha az elején volt is a személyiségemet az aranyosságomat az illedességemet nagyon hamar megunták és sokszor szó nélkül elhagytak ez a sors.. 26 évesen már nem tudom elképzelni hogy férfinak tekintsenek és szeressenek.. mindeközben pedig élem az értelmetlen sivár kis életemet maszk mügé bújva. Más kérdés s hogy anyagilag is magányos vagyok mert a szüleim úgy látszik a dzungel törvényeit követve magamra hagytak képeslapok telefonok és jókívánságok kevesek az egzisztenciához még 3 munkahely mellett is..

2012. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan bedőltek a kamumarketingnek! Nem érte meg elolvasni!
2012. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!