Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak véleményekre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak véleményekre vagyok kíváncsi.25 éves lány vagyok, van egy 35 éves férjem,5 éves kislányom.15 éves korom óta együtt vagyunk. Most sok a?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem érezek már úgy iránta ahogy kellene,10 év után ez ok, de mégis hiányzik "az a vmi" ö nagyon szeret és amúgy nincs semmi baj vele. Tökéletes férfi a legtöbb szempontból? De vmi hiányzik már hónapok óta, nem tudom mi. Most egy hete feltűnt egy srác akivel chatelek.Minden nap beszélünk én nagyon össze vagyok zavarodva. Találkozni akarunk és titokban vmit kezdeni egymással (majd meglátjuk mi alakul ki). A férjemmel kb havonta 1x van szex. ő akar én nem. Nem tudom mi legyen. éljek vagy maradjak? Olyan nehéz, a bizonytalant a biztosért? De az a rossz hogy várom hogy a férjem hibázzon pl lépjen félre, hogy el tudjam hagyni. Egy két jó tanács vagy vmi?
2012. márc. 18. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem hazudj addig amíg le nem buksz. Csak jó szokott belőle kisülni.
2012. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Ne csald meg a háta mögött, 10 év után nem ezt érdemli.

Ha van gerinced, akkor vagy elválsz tőle, és utána kavarsz más férfival, nem ribanc módjára a férjed háta mögött, vagy úgy döntesz, hogy foggal - körömmel fogsz küzdeni a házasságodért, és minden kapcsolatot megszakítasz ezzel a chat-es lovaggal.


Amúgy pont az ilyen problémák végett korai 20 évesen hozzá menni valakihez, és ráadásul gyereket is szülni neki, mikor még nem élted ki magad.

2012. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd el a férjed azért az ismeretlen srácért. Jobb lesz a férjednek.... De fél év múlva ne verd a fejed a falba, ha már lecsengett a kezdeti izgalom és lila köd az új srácnál.

Anya vagy!!! Elsősorban így gondolkodj. A gyereked érdekeit nézd, azután a sajátodét. Ha nem szereted már a férjed, akkor ez van, ülj le vele beszéljétek meg. De nem az a megoldás h mindenféle pasival chatelgetsz a háta mögött, hazudozol össze-vissza és azt várod h ŐŐŐŐŐ hibázzon. Ez is azt mutatja h vállalni a felelősséget nem tudod a tetteidért, inkább áthárítanád rá. Szép mondhatom....

2012. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz dolog, ha az ember szülei elválnak. Mennyi fájdalmat lennél képes okozni a lányodnak, csak azért, hogy jól megdugjon valami gyerek, mert épp olyan kedved van? És a férjednek? Ha problémád van, beszéld meg vele, nem az a megoldás, hogy a háta mögött megcsalod! Ne csak magadra gondolj.
2012. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jobb, h elválnak a szülők, mintha azt látja állandóan veszekednek és sz*r kapcsolatban vannak.Szerintem beszélj a férjeddel erről.
2012. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem kicsit vagy te se hülye hogy 15 éves fruska korodban összeállsz egy gyökér magadnál 10 évvel idősebb hülyével, mert az képtelen volt korabelit találni magának, nyilván érthető okokból, aztán neked meg semmi lehetőséged nem volt kiélni magadat, és épp a legkényesebb időszakban omlik össze az egész.

Ha van eszed a gyerek érdekei miatt is megmented a kapcsolatot, másrészt sajnálom a kiscsajt hogy ekkora sutyerák ősei vannak.

2012. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen fölösleges azért hibáztatni a kérdezőt, hogy 15 évesen kivel állt össze. Láthatóan nagy szerelem volt, ha tíz évig bírták, és nem hiszem, hogy akkora probléma lenne, hogy gyereket szült annak, akit szeretett.

Más kérdés, hogy most mi a helyzet, de hát kapcsolatok jönnek mennek. Házasság elején még senki nem tudja, hogy mi lesz ebből.

Kérdező! Tényleg nem túl becsületes a férjedre várni, hátha valamit rosszul csinál, ez csak azt mutatja, mennyire nem vagy képes a saját kezedbe venni az irányításokat. Szerintem beszéld meg a férjeddel, hogy milyen problémátok van, lehet, hogy neki is van olyan, ami nem tetszik köztetek. Addig hanyagold a chates fiút, próbálj a házasságodra koncentrálni, ha másért nem, akkor a gyerek miatt. Ha tényleg nem tudtok megoldást találni, akkor nincs más megoldás a váláson kívül, de a saját zavartságod miatt félrekacsintgatni úgy, hogy azt várod, a férjed mikor hibázik... nem túl fair megoldás.

2012. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy azért vannak benned ezek az érzések, mert nincsenek tapasztalataid a párkapcsolatokról és arról, hogy milyen érzés elveszíteni valakit. Ha ez nem az első, hanem a többedik kapcsolatod lenne, véleményem szerint megtanultad volna a helyén kezelni ezt a jelenséget, amikor múlik a lángolás és ennek ellenére is képes lennél boldogan, szeretetben együtt élni valakivel.
2012. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a véleményeteket. gondoltam hgoy kapok hideget meleget, de azt nem gondoltam volna hogy rossz anyának néztek. élek halok a gyerekemért és sose tennék olyat ami nem jó neki, árt neki. sose venné észre hogy tönkre ment a kapcsolatunk az apjával, mert nem úgy viselkednénk.

bár ilyen téren nem fogom nézni a gyereket, mert CSAK a gyerek miatt nem lehet egy kapcsolatba maradni. sajnos nem egy olyan embert ismerek aki a gyerek miatt maradt a férjével és nem boldog.

tehát nem akarom hogy bárki azt gondolja hogy rossz anya vagyok.

azt meg hogy 15 évesen összejöttünk, így alakult. egy percet sem bánok meg. de mivel az elözményeket nem ismeritek, ezért ne itéljetek. csak a kérdésemre várok választ.

nyilván ez hülyén jött ki hogy várom hgoy hibázon. nem igazán így van ez. sose fog megtörténi hogy engem megcsaljon és én sem akarom igazából. csak találkozni más férfivel, bókoljon, flörtölgetni.

én szerintem az lenne a legjobb ha egy kis időre külön mennénk és mindenki éli az életét anélkükl hogy lelkiismeret furdalása lenne bármi miatt.

de olyan nehéz. annyi mindenen keresztül mentünk és ritka jó ember. szeretem én valahol, de így igaz, most jön ki rajtam az hogy fiatal voltam. és az nem azt jelenti hogy most füvel fával dugni akarok, csak élvezni hogy független vagyok. de félek is az egyedülléttöl mert még tényleg nem voltam egyedül....

2012. márc. 19. 08:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

sose venné észre hogy tönkre ment a kapcsolatunk az apjával, mert nem úgy viselkednénk.


Ebben hatalmasat tévedsz. A gyerekek sokkal inkább intuitív módon működnek, sokkal kifinomultabbak az ösztöneik, egyszerűen megérzik, ha a szülők között nincsenek rendben a dolgok. Soha ne becsülj alá egy gyereket, ezt fogadd jó tanácsként egy pedagógusjelölttől.

2012. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!