Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon felek, hogy csalodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felek, hogy csalodom benne. Lehetnek ezek jelek?

Figyelt kérdés
Mért érzem azt,hogy a baratomban csalodni fogok?mostanaba furcsa,ra kerdezzek tudod jol,hogy sokat dolgozom és azert...ha ujra fel hozzom a temat nem mond semmit ha rá kerdek,hogy mert nem mond semmit mar mondtam...talan van valakije nem tudom mit higyek hm?

2012. dec. 11. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem?
2012. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

talán csak fárasztod szerencsétlent,miért kell egy valamin lovagolni?Ha ennyire berögzül nálad ez a bizalmatlanság,akkor eléred hogy tényleg csalódni fog benned.


Inkább nyugodj meg.

2012. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolkozz kicsit Kedves kérdező! Meg van közöttetek a kölcsönös tisztelet? persze, hogy nincs. Szerinted az szerelemnek hívják, ahol félelemmel tölt el, ha a párunkra gondolunk? Miért vagytok együtt, ha nem tudtok beszélni az érzéseitekről? Minek szenvedsz még ebben a kapcsolatban? Hidd el, nagyon gyorsan telnek az évek, és te csal félsz, félsz, félsz.
2012. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!