Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire egyértelműek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyértelműek a "jelek"? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú aki közel 4 éve tetszik, régebben beszélgettem vele, de úgy egy éve ez megszakadt, de mostanában majdnem mindig ugyanabból a buszmegaállóból indulunk haza, és mindig odajön hozzám egy ( szerintem) nyilvánvaló kérdéssel és ebből később kialakul egy jó kis beszélgetés :) De van amikor a haverjai odajönnek, akkor is dumálunk, de akkor csak viccelődünk, hülyülünk, bár néha akkor is látom hogy engem néz...

Egyébként ő egy félénk, visszahúzúdó, nem olyan osztály központja fiú, de azért nem is olyan csak magának való, egyfolytában okoskodó típus :)

Van egy másik fiú, ő padtársam, aki nem jön be, de szerintem én tetszek neki, mostanában nagyon kedves lett velem, múltkor csak úgy spontán hajtogatott nekem egy szivet, meg egyik reggel ( tudja hogy szeretem az állatokat) meglepett egy kutyával amit ő hajtogatott, sokszor megjegyzi, hogy mennyire szeret a padtársam lenni és ha szomorú vagyok, mindig próbál feldobni egy viccel :D

Ő inkább az a "menő" srác, bár őt se lehet az osztály legmenőbbjének mondani :)

Véleményeket várok, egyébként nekem az önbizalmam a 0-val egyenlő, igazából a barátnőim kezdtek el figyelmeztetni, hogy figyeljek :D



2012. nov. 25. 10:01
 1/5 ktk312 ***** válasza:

Nagyon.


Igazából a buszmegállós srác lehet h csak gyakorol ;) Próbál a másik nemmel beszélgetni, sokaknak kicsit nehezen megy ezért keresik ismeretségükben a lányokat h próbálják.


De nem tudom mit vársz még ezen kívül, mire lennél kíváncsi? :)

2012. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát, ő is az osztálytársam, suliban is néha beszélgetünk ketten, de ott tényleg elhülyéskedi, de lehet csak "gyakorol"

2012. nov. 25. 13:15
 3/5 anonim válasza:
miaz hogy beszélgetés közben téged néz? mert kitnézzen a keritést?? .|..
2012. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jó, lehet nem volt egyértelmű, de nem azt írtam, hogy beszélgetés közben...

Arra gondoltam, hogy pl: (egy társaságban állunk) de amikor mi nem vagyunk annyira bevonva a beszélgetésbe, vagy miután mondott valamit is odanéz, de pls értelmes kommenteket, ha egy mós van rá :P


U.i: ajánlanék innen egy pár feladtot, korodat ennyinek saccolom, talán kicsit segít a szövegértésben ;) [link]

2012. nov. 27. 14:29
 5/5 A kérdező kommentje:
*mód /bocsi a félregépelésért/
2012. nov. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!