Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy közeledjek egy olyan lányhoz, akit már 2 éve ismerek, szeretek, de ő engem szerintem max "havernak" gondol? 24/F

Figyelt kérdés

Ezt persze nem tudom biztosan, csak abban vagyok biztos, hogy én szeretnék közelebb kerülni hozzá, és több szeretnék lenni neki, mint "egyszerű fiúbarát".


Nem tudom, hogy meg merjem-e mondani neki mit érzek, mert félek, hogy totál kiábrándulna és elveszíteném azt a viszonyt, amit eddig felépítettünk együtt. A lány egyébként 20 éves, ha ez számít valamit.



2012. dec. 11. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni,ott fogd me a kezét,nézz a szemébe ésmondd el neki,hogy jobban kedveled őt,mint egy barátot és,ha nem érez így akkor azt te teljesen megérted :)
2012. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 93Mumus ***** válasza:
Ha a józan észre hallgatsz sehogy, nagyon barátzóna gyanus, hagyd a pi*ba. De ha neked ő kell és nem akarsz mindent 1 lapra feltenni, akk én a piát ajánlom. :) Menj el vele buliba, vagy vlhova ahol inni lehet, vegyetek be mindketten a testbe, és ha még akkor sem tudsz valamit összehozni, akk tényleg barátzónába vagy, de legalább az italra foghatod ha felülsz.
2012. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne mondd el,mit érzel.Még bármi lehet belőle.
2012. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyjából az jár a fejemben amit írtatok, inkább amellett vagyok, hogy hagyom kiforrni a dolgot és amíg nem érzek konkrétabb közeledést az ő részéről addig nem rontok ajtóstul a házba, csak jól érzem magam vele, hébe hóba találkozgatunk, esetleg iszogatunk!


Csak tényleg az a gond ezzel, hogy általában egyenes út a barátzónába... ez a kényes egyensúly, hogy mit mikor hogyan mennyire érdemes, nekem túl bonyolult ! O_o


Ayame, te lány vagy ugye? a randizás ötletét még elfogadom, össze szoktam vele hozni ilyen dumcsizós találkozókat, ha ezt randinak lehet nevezni ám legyen, de valahogy erősnek érzem amit leírtál, ráadásul még hozzá mondani, hogy " ha nem én azt is megértem " - ez tök béna képet mutat a fiúról a lány szemében, nem ? Őszintén ! :)

2012. dec. 12. 13:24
 5/5 anonim válasza:
Én is így voltam annó egy csajjal. Én mindvégig tudtam, éreztem, hogy ő csak barátként tekint rám, de végül más barátok unszolására feltettem mindent egy lapra és elmondam mit érzek. Bár ne tettem volna, mert onnantól mint barátot is elveszítettem. Pedig már korábban tudta, hogy szeretem, csak amíg ezt nem mondtam ki valahogy egyszerűnek és természetesnek tűnt minden, de utána kb fél évig élni nem volt kedvem. A kérdés az, hogy bemered-e vállalni a rizikót. Ha igen, akkor elveszítheted őt teljesen, viszont ha nem vállalod, akkor jó eséllyel sohasem (vagy legalábbis nagyon sokára) tudsz tovább lépni.
2013. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!