Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem csak szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem csak szexuálisan vonzódik az anyaghoz és csak otthon hordaná! Szerintetek norámális ez?

Figyelt kérdés
A párom latex mániás! Szinte minden nap beszél róla hogy milyen szívesen hordana ilyen anyagból ruhát, akár pizsamát is. Találkoztatok már ilyennel? Fogadjam el ezt a hóbortját? Soha nem iszik, hűséges és őszinte mindig.

2012. dec. 2. 06:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Buta vagy.
2012. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A párod, mi?

Próbáld ki nyugodtan! Majd találsz olyat is, aki elfogad így, esetleg neki is tetszik.

2012. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, te férfi vagy nő vagy?
2012. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2012. dec. 3. 15:55
 5/16 anonim ***** válasza:

Te vagy nő, vagy a párod?


Amúgy nincs ebben semmi extra. Latex-fetisiszta. Beszéljetek erről nyíltan, esetleg próbálj te is nyitni ez irányba.

2012. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A párom férfi, aki szereti a latexet. Vagyis szeretné, de nincs még neki semmi. Szerintetek lepjem meg valamivel?

Köszönöm a # 5-nek a hozzászólást, kicsit megnyugodtam hogy talán nem kirívó a vágya.

2012. dec. 5. 13:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglepheted, de ilyen cuccokat nem egyszerű jó minőségben beszerezni. Ezeket inkább személyre szabottan szokták készíteni. A www.rubber.hu készítője Kriszta biztos tud neked, nektek segíteni.


Téged amúgy nem hoz lázba?

2012. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Próbálj nyitni te is!

A latex egyre hétköznapibb dolog kezd lenni. Sok filmben is latex ruhákat viselnek. Videoklipekben is rendszeresen feltűnik.

Nincs ezzel semmi gond.

2012. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy a "latex cicanaci" néven forgalmazott, manapság divatos dolog, az messze áll az igazi latextől :)
2012. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem latex, bőr, lakk fetishem van de már egy "latex cicanaci" is lázba hoz!

sztem az a tuti ha magadnak is veszel, jól áll a csajoknak a szűk latex szerkó :)

(csak baromi drága. :((((((((((((( )

2012. dec. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!