Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én vagyok ilyen kevés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen kevés, vagy ez normális dolog a csajoknál?

Figyelt kérdés

Az, hogy folyton folyvást a, jobb pasit keresik. Mikor velem van egy lány például, azt hallgatom, hogy ez meg az de jó pasi, meg sztárok hu ez milyen jó pasi meg az még jobb...

Jó. Természetes a rajongás, kíváncsiság persze.

De nekem ez rossz. Hogy összejövök egy csajjal, és x idő után előjönnek ezek a dolgok. Kevésnek érzem magam ilyenkor mikor más pasikat dícsér...


Jelenleg nincs kapcsolatom. de nem is tudok megbízni egyetlen lányban sem. én olyasvalakire vágyom aki rám néz fel, én kellek, és tetszem neki, és nem holmi hollywoodi, vagy akár magyar sztár...:/

nincs pénzem, nem vagyok kidolgozott testű, van egy állítólag sármos arcom, de már ezt sem hiszem el senkinek.


Szórakozóhelyeken is beszélek egy lánnyal, stb, és látom hogy közbe mást stíröl, és nem is akárhogy...vagy akár ha csajjommal mentem szórakozni akkor is ez volt.


Jó kíváncsi, jó pasi, megnézi, stb...de valahol nem érzem azt normálisnak, hogy utána órákig, vagy napokig hallgatom, hogy "az a srác a discoban uhhh"

és ha ezen még összeveszek, vagy kiakadok, akkor én vagyok a rossz, merthogy nem látom hogy "szeret"...


23 vagyok, és ezt látom basszus mindenhol...teszem azt jön szembe discoba egy pár kéz a kézben, a lány velem szemez ajkát nyalja egy pillanatra, félreérthetetlen jelek. A srác szintén más csajokat stíröl, de kimennek és csattana csók, mintha csak egymásié lennének, miközben belül egész biztos mindkét fél másra vágyik...:/ (most nemfeltétlen rám a csaj, csak egy példa volt)


Az emberi kíváncsiság határtalan, én is tudom..de legalább akkor ne csinálja a csajom mikor velem van, vagy csinálja úgy hogy ne lássam...akkor legalább nem fáj..:/


folyton minden lánynál másodhegedűsnek éreztem magam...mert egy jobb pasira (sztár, vagy afféle városi alfahímre) csorgatják a nyálukat, de mivel az ugye elérhetetlen, én vagyok csak...

hát kösz...:S



2012. okt. 11. 17:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%

Ez természetes dolog, hogy a csajok más jó pasikat is megnéznek. Mindig így lesz. Lámpánál láttam, hogy smacizott a fiújával, közben a másik fiú fenekét bámulta. :)


A csajok sem monogámok, megnéznek más tetszetős fiúkat, attól még nem vagy "kevés" neki, ha veled van!

2012. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok../F
2012. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Egyébként a fiúk nem néznek meg más lányokat, nőket, sztárokat, modelleket, stb?


Dehogynem!


Lehet, hogy te nem ilyen vagy fiúként. De a legtöbb lány is azt szeretné, hogy "elég" legyen a barátjának, csak őt szeresse, csak rá nézzen fel, stb.


Ne pedig idegen nőkkel "foglalkozzon".

2012. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Nem értem a kigyúrt testről miért beszél úgy itt mindenki, mintha valami isteni csoda lenne, menjél el edzeni...

Én úgy veszem észre, hogy neked saját magaddal is van éppen elég sok bajod, azok a lányok akik így viselkedtek veled pedig egyszerűen csak bunkók, de nem mindenki ilyen, ez az általánosítás ami itt megy...


22N

2012. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én már meg sem említettem, hogy nekem nem jön be a kigyúrt test. Sőt, hátrány, ha túl sok rajta az izom.


Én azt nem akarok markolászni. A vékony, kissé sportos test tetszik.

2012. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

megnézem én is, de nem zengek róla utána napokig, hogy u de megfektetném azt a csajt, meg ilyenek.

sőt kb megnézem és 1 perc, nemsok, vagy még annyi sem kell és ki is megy a fejemből...ennyi.

2012. okt. 11. 17:08
 7/30 A kérdező kommentje:

menjek edzeni.

köszi.

a kondibérlet havi 6 ezer. ha netán még a kajára is szeretnék figyelni, hogy tényleg jól is fejlődjek ott a másik 6 os plusszba havonta, és még akkor semmi extra kieget nem vettem.

nem engethetem emg magamnak ezt jelen körümények között.


általánosítok? könyörgöm mégis mihez viszonyítsak, ha eddig minden barátnőm iylen volt? nem tudom mi az, hogy rajong érted valaki, és rám néz fel nem másra, mint amilyen valőszínű hogy te vagy a kapcsolatodban.

nincsen másirányú tapasztalatom a nőkkel, sajnálom, nemtudom miylen egy "normális" lány...

2012. okt. 11. 17:12
 8/30 anonim ***** válasza:

Írok valamit, próbáld komolyan átgondolni. Úgy vettem ki, neked alapból kevesebb az önbizalmad.


Ez talán azt eredményező, hogy nem "tudod" vagy akarod eléggé kimutatni az aktuális lány felé, hogy fontos neked, vonzó számodra, szereted, stb.

Tehát, hogy mit jelent neked.


Ilyenkor a lányok azért is tehetnek rá egy lapáttal, hogy féltékennyé tegyenek.


Ez alapvetően nem jó, veszekedés a vége, de legalább abból látja, hogy felidegesített, tehát számít neked.


Nem biztos, de gondolj bele picit. :)

2012. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Kérdező: az én környezetemben 10-ből 9 csaj nem a kigyúrt pasikra bukik.

Ne menj edzeni, felesleges.

A konditeremben panaszkodik a sok srác, hogy a csajok (már) rájuk se nagyon hederítenek.


Te fel tudsz nézni a partneredre? Érezheti ezt?

2012. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kevés lennél, csak mint minden fiú, te is az olyan idiótákat szeded fel, akik ilyenek, csak mert jól néznek ki. Mellesleg normális ember discoban, és hasonlóm helyen nem keres komoly kapcsolatra magának valakit. Nem ott fogsz rátalálni.
2012. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!