Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5év az sok korkülömbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év az sok korkülömbség? Én 14, a srác 19. Kifejtem bővebben itt:

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem:) Őt, nem érdekli a korküli, és biztosra tudom, h nem csak az érdekli h megdöntsön, ő megmondta,hogy szeret és kivár mindent, nem eröltet semmit.Nem néznék rossz szemmel h tegyük fel jövőre már 20éves lesz, én pedig csak 15?

2012. dec. 12. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a 16-21 nálam már elfogadható kategória, de az alatt nem
2012. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik ezt mondja.

Én is ezt mondanám.

Szerintem sok..

2012. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mikor én 15 voltam,megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval,csak ő 21 éves volt.Aztán én már átléptem a 16ba,ő még maradt,és többször is találkoztunk,de nem sietett el semmit,azt mondta vár rám.Még látjuk egymást,és nem volt azóta bnője,az egyok közös ismerősünk szerint szeret,és én is nagyon kedvelem őt.Meglátjuk mi lesz...!
2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
két év múlva nem lesz sok. most az!
2012. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15-16 körül már nem olyan gáz a kicsit nagyobb korkülönbség. De ez nagyon necces.
2012. dec. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy probat meger, de ne siessetek semmivel. Aztan ugyis kiderul hogy mukodik-e hosszutavon is, vagy nem.
2012. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 13. 16:35
 8/12 szadam válasza:
Nezd...nekem is vannak barataim akik kisebb csajokkal kavarnak...es altalaba nincs szo igazi szerelemrol..de hha arrol van szo akkor szerencses vagy..de megis 5 ev sok..
2012. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy nézzük ő végülis már felnőtt te pedig még közel nem! Nekem a bátyám és köztem van öt év de ez mindegy. csak azt mondom h szerintem ez egy kicsit sok de ez a te érettségétől az ő hozzájáruló képességétől is függ. Na meg persze később szülői beleegyezéstől is :) (mielőtt valaki azt írná nem vagyok egy vén ember, kamasz vagyok de nekem akkor is ez a véleményem :) )
2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, 19 éves fiú még gyerek. én pl 21 vagyok és úgy nézek ki/úgy viselkedek/úgy gondolkozom mint 17 évesen.. nem akarok még gyereket vagy ilyenek... ugyanolyan hülye vagyok, benne vagyok minden hülyeségben, stb :D
2012. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!