Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

Ha egy srác megcsalja a nőjét, akkor nem szerelmes, ugye? Egy szerelmes ember nem képes megcsalni a párját. Személyszerint én így látom. Ti?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember hülye, és tévedhet. De ettől függetlenül rohadjon meg aki ilyet csinál! Se a pia, se a butaság nem kifogás!
2012. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem is szerelmes, de tiszteli, akkor nem csalja meg. Akiben ennyi tisztelet sincs, az kb. lábtörlőnek nézi a barátnőjét, nem párnak.
2012. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szereti, de hogy nem tiszteli, az is biztos.
2012. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is így gondolom...és a tiszteletet már nem lehet visszaszerezni,igaz?:S
2012. dec. 11. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Adtál okot arra, hogy ne tiszteljen? Hogy rongynak nézzen?

Ha nem, miért kellene pedáloznod azért, hogy visszaszerezd a tiszteletet?

2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ömm...régebben betegesen féltékeny voltam,hisztiztem azon is,ha mondjuk egy másik csajt úgy becézett mint engem...pl:hercegnőm..meg stb..lehet a sok hiszti miatt nem tisztel már..megcsalás nem volt..
2012. dec. 11. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem csaltam meg a pasim, amikor nem szerettem már egy kicsit sem! Szakítottam vele és kész, aztán nyugodtan kezdhettem új kapcsolatot. Férfiaktól is ezt várom el. Ha szerelmes, akkor nem lép félre, evidens! Nem mentség a vadászösztön sem a félrelépésre!
2012. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért elképzelhető olyan szituáció, hogy a f@sz veszi át a döntés jogát.
2012. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Fogalmam sincs, miért vagyok még mindig együtt.

Az sem normélis, hogy így becézgeti a pasid a nőket, meg a beteges féltékenykedés sem. Megspékelve egy kis megcsalással...

Nem értem az embereket -.-'

2012. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amelyik "barátját" hercegnőnek becézte, ott hidd el szinte biztos volt más is, jogos volt a féltékenységed, ez nem normális!! 24/F
2012. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!